הטעות שהורסת לך את הדייטים ב-99% מהמקרים

אחרי דייט ראשון

יש לי בשבילך משהו מדהים היום.

זה המפתח לשער הקסם שמאחוריו נמצאת הבחורה שאתה רוצה, הקשר שאתה רוצה, והסקס שאתה רוצה… והרבה!

שער הקסם הזה הוא "דייט" עם בחורה.

למה זה שער הקסם אתה שואל?

כי אם יש לך את המפתח אליו, ואתה יודע את 3 הדברים שאתה חייב לעשות בדייט כדי שהבחורה תאבד את הראש בגללך ובעצמה תציע לך ללכת אליה (או אליך) הביתה… או שפשוט תחליט שאתה הגבר שהיא חייבת להיות איתו. אז אתה על הגובה!

כל מה שאתה צריך, זה דייט. ובינגו! יש לך את הקשר שאתה רוצה.

אבל מה שקורה בפועל (וראיתי את זה קורה שוב ושוב אצל רוב גברים), זה שהדייטים מסתיימים בלא כלום… לרוב זו פרידה מנומסת, לחיצת יד או נשיקה על הלחי. וגם אין דייט שני, למרות שהגבר היה רוצה… הבחורה פשוט מעבירה את המסר: "שמחתי להכיר אותך, אבל זה לא זה…". והגבר לא מבין למה לעזאזל זה קורה? כי נראה לו ש"הכל היה בסדר". אפילו מצוין!

אז הנה האמת.

איך שהגבר היה רוצה שהדייט ייראה ואיך שהבחורה הייתה רוצה שהדייט ייראה, אלו דברים שונים לגמרי.

ורוב הגברים לא מבינים את ההבדל הזה ולא מחזיקים במפתח לשער הקסם הזה – הדייט. ובגלל זה, הדייט הופך בשבילם לנקודה שלוקחת אותם לכישלון, במקום לנקודה שהופכת כל דייט לההתחלה של קשר מדהים.

וזה משהו שאנחנו הולכים לשנות.

אני רוצה שכל אחת שאתה יוצא איתה לדייט, תתאהב בך ותרצה אותך – לקשר רציני, לתשוקה, לסקס ולפנטזיות הכי פרועות שלה. ואת זה אני הולך ללמד אותך (זה לא כזה קשה…)

אנחנו במאפי, הכנו סדרה של סרטוני וידאו שילמדו אותך את הסודות להצלחה באחד הדברים הכי חשובים – דייטים. כי זה המקום שקובע אם זה יימשך לקשר שאתה רוצה, או לא. זו הנקודה הקריטית שבה נקבע ההמשך. ואני רוצה שתהיה לך שליטה מלאה בנקודה הקריטית הזו.

אז בוא נתחיל עם השיעור הראשון: שיעור 1 – הטעות שהורסת לך את הדייטים ב-99% מהמקרים >>

 

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.