בחור בישן -> בחור אינטראקטיבי (שלב א') -> גבר גבר (שלב ב')

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

רקע:

הייתי בחור ביישן, מאותו רקע ממנו רוב הבנים באים – כאלה שלא מצליחים עם בנות, לומד מחשבים, בחור שקט שאין לו אף ידידה. עד כיתה ו' היו לי את החברים שלי ורק איתם הייתי יכול לדבר. לא הייתי טוב בלימודים, ובמראה נראיתי כבחור הקלאסי של היפה והחנון.

מכיתה יב' התחלתי טיפה להשתפר – פתאום בחורות שמות לב אלי. אבל מה שאני הייתי עושה, זה להסתכל ולהיות מתוסכל. הייתי רגיל לזה שבחורות לא שמות עלי, אז למה שהיא תסתכל עלי עכשיו?, בטוח מישהו עובר מאחורי או שהיא סתם הסתכלה כי היא חייבת להסתכל לאנשהו .

וככה עברו להן השנים.

ובצבא גם כן , המראה שלי השתפר, אבל המצב עם הבחורות לא ממש. ניסיתי להבין אך זה יכול להיות שאני רואה בחורים שנראים גרוע או שמנים, ויוצאים עם בחורות יפהפיות.

עד הצבא הייתי בחור מופנם, היו לי מעט חברים והייתי מתבייש לדבר בכיתה ובכללי, ורק עם החברים שלי הייתי מריץ צחוקים ושיחות. הגעתי לרמה כזו שהייתי נכנס לאינטרנט ומחפש שם בחורות. מצאתי שם 2 בחורות שהיו חברות שלי למשך חודש – חודשיים : אחת שרוטה רצח שקצת שמנה, והשנייה ללא הומור וללא חברים.

התחלתי ללמוד, ולמזלי היו הרבה לימודים, וכול הלימודים האלו גרמו לי לשכוח עד כמה חסרה לי חברה. בשנה השנייה, כשכבר התחיל להיות פחות לחוץ בלימודים, התחלתי לשים לב שכולם בלימודים עם חברות, או יוצאים, או מספרים שיוצאים לדייטים ופגישות, ורק אני לא יודע מה להגיד. כולם קטלגו אותי כבחור השקט והקפדן בלימודים. היו לי חברים, אבל בגלל שלמדתי בתוכנה (מחשבים ), אז רובם היו בנים והיו רק 2 בנות – האחת תפוסה והשנייה מאורסת.

ואז הגיעה נקודת המפנה שלי. זה היה בסמסטר קיץ, כשבדרך כלל אני לוקח קורסים כדי להפיג את השעמום. החברים שלי היו ביישנים או אלכוהוליסטים – יוצאים וישר משתכרים רצח – , רוקדים אחד עם השני, ואני לא אהבתי ללכת למועדונים ולרקוד עם בנים (עם החברים שלי), כי לא הייתי יכול לגשת לבחורות במועדון. עם הזמן פשוט הפסקתי לצאת למועדונים (אני מציין שאני לא שותה אז פאבים לא היו בכלל אופציה).

ואז, נכנסתי יום אחד לפייסבוק וקראתי על המדריך להתחיל עם בחורות, שזה מאפי. התחלתי לקרוא קצת חומר, והרגשתי הנאה, רק מהקריאה שלו . זאת הייתה הרגשה של התרגשות וציפייה. היו הרבה דברים שלא האמנתי לגביהם, אז החלטתי לקנות את ה"ספר" של מי סוד (סורי למאפי, כי זה עולה לבד עם הכניסה לאתר). במשך שבוע קראתי את כל הספר והתחלתי לסכם לעצמי נקודות שנראו לי חשובות.

למזלי הייתה לי ידידה שפגשתי. היא הכירה לי אחד שהוא טבעי +(לומד מהאינטרנט ורוצה לפתוח קורס משלו), והביאה אותי לסלסה . לאחר מספר שיחות איתו, וכשניסיתי לתרגל לבד מהספר, הרגשתי התקדמות אדירה (אני לא מאמין אבל אני ניגש כמעט לכל בחורה ואומר לה : שלום, ערב טוב, חג שמח). פיתחתי שיחה אחת קצרה של 3 דקות עם בחורה בים, והתחלתי לקבל הרבה חיוכים מצד הבחורות, אבל הרגשתי שמשהו חסר. אז החלטתי שאני נרשם לקורס ועזבתי את הספר.

למזלי, בדיוק לידידה אחרת היה יום הולדת, והיא הזמינה אותי לאילת שבוע אחרי שלב א'. יצאתי לאילת ופתאום אני מוצא את עצמי כול יום עם בחורה חדשה. הידידה, והחברים שלה היו קצת בשוק והתחילו לתחקר אותי – "איך אתה עושה זאת ?” – וספרתי להם על הקורס שעשיתי .

לאחר אילת הרגשתי בשמים. למרות שהייתי כל יום עם בחורה חדשה, עדיין לא נישקתי אף בחורה מאז תחילת הקורס. הייתי משיג טלפון אבל לא מצליח לקבוע פגישה.

למזלי נרשמתי ביחד גם לשלב ב'.

אחרי שלב ב' פתאום הבנתי ,ששלב א' זה שבירת פחדים ושלב ב' מחזיר אותי לאדמה, כי בתהליך בין שני השלבים ,אנשים חשבו שאני ממש משוגע, כי לא משנה באיזה סיטואציה מדובר, פשוט הייתי פותח שיחה או לפחות מנסה.

בדיוק בתקופה שלי, יצאו המקבצים והיה לי חבר שהתחלתי איתו משלב א' ועד שלב ב' ביחד. הגענו ביחד למקבץ 4 והוא פרש מהתחום, כי השיג בחורה והיה משיג עוד בחורות במוניות שירות, ואמר שזהו, הוא לא צריך להתאמן. אני קצת התבאסתי, אבל בגלל שהייתי במצב טירוף, הרבה אנשים מהקורס לקחו את המספר שלי בתור וינגמן. מצאתי שם גם חברים מעולים שמאוד תומכים ואני נהנה בחברתם.

פתאום שמתי לב למשהו : שאני הפכתי מבחור שתמיד נמצא בצד ונמנע מלהתברג, או בכלל מלצאת, לבחור שקובע שיוצאים או מארגן יציאות. את האמת, פעם לפני הקורס, חשבון הפלאפון שלי היה נמוך כי הייתי מדבר מעט עם חברים (שיחות קצרות), ולגביי בנות, לא הייתה בעיה כי הבחורה היחידה שהיה לי את מספר הטלפון שלה הייתה אחותי (כן עצוב). ופתאום אני שם לב שיש לי הרבה בנות, מספרים ואופציות.

התחום הזה נורא עניין אותי והייתי מתרגל 4 פעמים בשבוע, כ 4 שעות בממוצע. הרגשתי שאני משתפר פלאים ומשיג מספרי טלפון די בקלות. ואז, בערך כחודש משלב א' השגתי את הסקס הראשון שלי עם בחורה מאז הקורס.

על ההתחלה, בפגישה הראשונה, נישקתי אותה בשפתיים והיא זרמה. הבנתי שיש פה משהו רציני, משהו שהפעלתי עליה, שגרם לה לזרום איתי כל כך. ולא הבנתי מה עשיתי , הרי אני אותו אחד כמו לפני הקורס,רק פתאום הכול זורם. באותו ערב סגרתי איתה על מציצה בספסל בחוץ, מול אנשים שעוברים לידינו ולשנינו לא היה אכפת.

מאז, אחרי שבוע, השגתי עוד בחורה שהיתי יוצא איתה מאילת (פעם שניה שנסעתי, עם המשפחה). הרגשתי בשמים – אני יוצא עם 2 בנות, יש לי חברים מהקורס, והחברים הרגילים שלי, אלו שידעו, התחילו לשאול אותי דברים, להביא לי דברים במתנה (ציפו שאני יעזור להם). הרגשתי על גג העולם.

ואז התחילו הלימודים – הסמסטר החדש, והמצב התחיל להיות קשה, כי בהתחלה הייתי בסביבה תומכת של חברים שעוזרים ונותנים עצות, ובלימודים אין אף אחד שיעזור לי. בנוסף, קצת פחדתי שהחברים מהלימודים יצחקו או יפריעו לי. לאחר שהחלטתי שאני ניגש כול יום ל- 3 בנות חדשות למשך חודש, המצב שנוצר היה, שהחברים התחילו לראות בי כגבר ולא כבחור הביישן, והתחילו לדבר איתי לא רק על לימודים ולהתייחס אלי יותר. היו ימים שפשוט ישבתי ולא האמנתי – אני יוצא עם 3 בנות באותו הזמן ויש לי חברים שמעריכים אותי ומקשיבים לי.

עכשיו אני עדיין מתאמן קשה ,ועוזר לאנשים בתחום להגיע לרמה שלי ואולי מעבר.

אני מרגיש מאושר מהחיים.

יצאתי עם בחורה אחת והיא אמרה לי משהו שלא שמתי לב אליו אף פעם, והוא נכון רק לגבי התקופה מאז הקורס :

היא: שמתי לב אצלך שאי אפשר לפגוע בך, לא משנה מה אני אומרת, אתה תמיד יודע מה להגיד ואף פעם לא נפגע.

ברגע שהיא אמרה את זה הרגשתי שאני באמת השתפרתי בתחום האישי שלי. אני מצליח לדבר עם אנשים, בכל מקום שאני הולך אליו אני מרגיש דומיננטי ואני נהנה מהרגע, ועושה מה שאני רוצה ולא מה שמצפים ממני.

לכול מי שרוצה לעבור את הקורס, אני ממליץ לו לעשות זאת בחום, כי אני עושה תואר במחשבים ומשלם די הרבה כסף לשנה, וכל הקורסים ביחד שאני לומד, לא שווים בערך לקורס מאפי שלא רק משנה את התפיסה שלך עם נשים אלא משנה אותך ואת התפיסה שלך לעולם עצמו.

בחור בישן -> בחור אינטראקטיבי (שלב א')->גבר גבר (שלב ב')

איגור.

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:
נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

1 Comment

 1. old school- boy

  איגור אתה תותך אמיתי כל הכבוד!! 🙂
  אני מחפש מישהוא שיעזור לי להתקדם בתחום אני תקוע די הרבה זמן, אני בוגר הקורס (גם שלב ב')
  וסיימתי מקבץ ראשון..
  אני מאוד אשמח עם תתרגל איתי איך אנחנו יוצרים קשר?

  Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.