"מחנון מגושם לשובר לבבות מדופלם" מפי yuval22

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

 

הסיפור שלי מתחיל לפני כחצי שנה. אחרי פרידה כואבת מקשר זוגי של 3 שנים הפכתי להיות לאדם סגור, תלוי בחברים, ובלי שום יכולת לנהל שיחה עם אנשים, שלא לדבר על לפתח שיחה. הרגשתי משעמם ובלי ביטחון עצמי שלא יכול להגיד את מה שהוא חושב ליד קבוצה, ובשל כך נכנסתי לדיכאון ולמרה שחורה..

הייתי בטוח שרק אלוהים יציל אותי מהמצב שבו הייתי נמצא, הייתי כמהה לאישה ולמישהי שתהיה איתי, וגם להשיג סחורות. כי החרמנות הרגה אותי חחח. אבל לאחר הפרידה, כול אישה שהתחלתי איתה פשוט סירבה לי. לא ידעתי מה לעשות, הייתי בטוח שאני כישלון למין הגברי. אחרי כמה חודשיים גלשתי באינטרנט והגעתי פתאום לאחר שוטטות לאתר של מאפי..
האתר היה נוצץ מסיפורי הצלחה של אנשים, ומכול המאמרים שקראתי, שהם בדיוק מה שאני מחפש ורוצה. ידעתי שאין לי מה להפסיד כבר ,"יאללה אני נרשם לקורס על החיים ועל המוות".

במאפי אמרו לי שלאחר הקורס אני יקבל כלים להשגת כול מה שאני חושק בו ומחפש באישה, ובחיים כלל..
ואני בראש אמרתי לעצמי, אין מצב שזה יכול לקרות, הרי רק גבוהים וחתיכים יכולים להשיג בחורות, ואני סתם בחור ממוצע בלי שום ניסיון, שאם תיפול לי בחורה לידיים אני יגיד תודה לאלוהים, ותודה שהוא גאל אותי מיסוריי.

אז כמו שאמרתי, הגעתי לקורס. הייתי בהלם שיש עוד מלא בחורים לא מכוערים כמוני שהם גם לא מוצלחים עם בחורות. הייתי תמים, רציתי לקבל סטירה בקורס, רציתי שישנו לי את החיים, וזה בדיוק מה שקרה, בקורס נתנו לי את כול הדברים שהייתי צריך, שלא ידעתי מאיפה למצוא אותם כול השנים, הראו לי את כול הטעיות שעשיתי במהלך הדרך, ואמרו לי משפט חכם שאני זוכר אותו עד היום.."אין דבר כזה כישלון, רק הפקת לקחים".

שבועיים לאחר הקורס חיי השתנו. כשאני אומר השתנו, אני מתכוון לבנאדם שהייתי. מגלמוד היושב בבית ומחפש תשובה למצב העגום בחיי, שאולי איזה בחורה תרצה אותי סתם ככה ונהיה ביחד, הפכתי לבנאדם עם ביטחון עצמי בשמיים שכול בחורה, כגם שהיא לא רוצה אותו ומשחקת משחקים, הוא לא מוותר ועדיין משיג אותה.

אני ייתן לכם טעימה קטנה לאחת מההצלחות הראשונות שלי רק כדיי להמחיש את השינוי שחל בי. כשיצאתי למרתון בקורס, התחלתי עם בחורה ברחוב כחלק מתרגיל שהמדריך נתן לנו.. אז באתי וניגשתי למישהי בפתיח דעה נשית "תגידי גברת את חושב שגברים בוגדים יותר מנשים?”, כנראה שהעליתי בה איזה סוג של רגש, אז היא נפתחה אליי והתחילה לספר לי על החיים שלה, בזמן שאני בהלם וחושב "מה קרה? איך היא נפתחה אלי כול כך?”, ותוך כדיי אני גם לוקח את מס' הטלפון שלה ואומר לה: "תקשיבי נראה לי שאנחנו צריכים להמשיך את השיחה הזאת בערב".. במפתיע, היא אמרה לי "כן ברור, דבר איתי ונסגור פגישה”, ואני מהרהר לעצמי בראש "יש הצלחתי..יש לה חזה מדהים אני חייב אותה"

אז יצאנו בערב לפאב באזור דיזינגוף, והיא מקשקשת על הקשרים שהיו לה וכאלה, ואני מנסה ליצור משיכה בזכות הכלים שלמדתי במאפי. כול כלי שנתנו לי זה מכרה זהב.

ופתאום בלי שום סימן חריג באמצע הקשקשת, היא שולחת לי יד לתוך המכנסיים ומלטפת לי את הזין באמצע פאב.. בוא נגיד שבחיים לא האמנתי שזה יקרה לי. אף בחורה לא עשתה לי את זה מקודם. והפדיחות שקרו לי אותו ערב – מהמבוכה פשוט עמד לי, רק שהיא לא תראה… מה אני עושה? מזל שבאתי עם גי'נס צמוד באותו יום ככה שזה עבר בחלק. ואז היא רכנה אליי ואמרה לי ששום גבר לא ניהל איתי שיחה כזאת רגשית אף פעם ונישקה אותי.. עכשיו חברים, מי היה מאמין שבחורה שנראת hb9 תיגע לי באיבר מין ותנשק אותי מול פאב הומה אדם? מסתבר שגיליתי יותר מאוחר שהיא גם גרושה? אז גרושה? עוד יותר טוב זה רק מוסיף לי לאגו הגברי.

לאחר שהתנשקנו בלהט, זרמנו אליי לדירה ופשוט שכבתי איתה סקס שלא היה לי הרבה זמן. אני, שלפניי כמה חודשים היו לי קורי עכביש במכנסיים, הרגשתי ספיידרמן באותו ערב. היה ערב מדהים ומלא תשוקה.
ביום למחרת נפרדתי ממנה לשלום והמשכתי בדרכי. כנראה שהחלטתי שהיא לא בשבילי אז לא שמרתי איתה על קשר.. יש עוד הרבה דגים בים וממה לטעום. חיים רק פעם אחת.. כשהתקשרתי לחברים וסיפרתי להם את הסיפור הרגשתי שריר נוזל להם דרך הטלפון.. הם שאלו שאלות כמו: "מה באמת? איך עשית את זה?". או "יש מצב תארגן לי גם אחת?".

לסיכום אני רוצה לציין שאני לא חושב שהייתי מגיע לאן שהגעתי בלי מאפי, להצלחה הזאת.. צוות מאפי נתנו לי כוח, תמיכה, משפחה אוהבת שגם כשרע לי ואני בדאון יש לי תמיד למי להתקשר.

רציתי להגיד תודות, למרכז לאומנות הפיתוי, ולשלושה אנשים שעיצבו אותי במהלך הדרך, והדרך עוד ארוכה..

הראשון זה ראובן מהמרכז.. שבלעדיו לא הייתי מגיע למאפי בלי השכנועים שלו ושהוא גם בנאדם נפלא,
השני זה עוז, שתמיד עזר כשהייתי צריך, וגם כשאני מתקשר אליו, לא משנה מתי, הוא תמיד שם בשבילי ופותר לי בעיות שנקלעתי אליהן,
השלישי זה דודי ארבלי התותח, שבן אדם כמוהו אף פעם עוד לא הכרתי, הוא נותן אהבה לאנשים ברמות מטורפות, דודי תודה, אני חייב לך הרבה מההצלחה שלי כיום.

yuval22.

 

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

 

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.