היום האחרון בתיכון ואני עדיין בתול – השינוי וסיפור ההצלחה

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

חלק ראשון :
אני אספר לכם קצת על עצמי. הייתי בחור ביישן, אף פעם לא ניסיתי להתחיל עם בנות כי לא ידעתי איך. הנשיקה הראשונה שלי הייתה בגיל 17 וחצי. לאחר המקרה הזה הביטחון טיפה עלה והתחלתי להאמין שאולי אני יכול להשיג בנות. באותה התקופה התאהבתי במישהי יפה, חמודה, מקסימה. היא הייתה מלצרית שעבדה במסעדה של הוריי. כל הזמן הצעתי לה לצאת, אך בכל פעם היא סירבה ואמרה כל מיני תירוצים עד שבאחת השיחות היא אמרה שהיא רואה בי רק ידיד. זה היה תסכול נוראי שאתה לא מבין למה היא רוצה אותך רק בתור ידיד?

לאחר המקרה הזה הבנתי שמשהו חסר בי. כמובן ידעתי שחסר לי בטחון אבל הייתי גם בטוח שזה עוד דברים. הזמן עבר ולא יצא יותר כלום. לא נשיקות, לא זיונים, אפילו לא התחלתי עם בנות עד שהגעתי לגיל 18 וגיליתי את מאפי. בהתחלה הייתי בשוק כשנכנסתי לאתר. לא הבנתי איך אפשר ללמוד להצליח עם נשים?! אז התחלתי לקרוא את כל מה שכתוב באתר – נושאים, חומרים, פשוט הכל. לאחר שקראתי, החלטתי שאני קונה את הספר. שתבינו, רציתי מאד ללכת לקורס אבל לא היה לי מספיק כסף. כשהגיע הספר, התחלתי לקרוא אותו ופתאום הרגשתי שמתחיל בי שינוי עמוק, שאני מתחיל להבין איך דברים עובדים, שזה שהייתי נחמד מדיי זה באמת לא משך בנות. אתה אומר לעצמך, פאק איך לא היה לי את הידע הזה קודם. הרגשתי שהביטחון שלי עולה כבר במהלך קריאתו של הספר. פשוט ככה מבלי לעשות כלום. כשסיימתי לקרוא אותו, אמרתי לעצמי – זהו, מכאן מתחילה דרך חדשה.

התחלתי להכיר בנות דרך חברים. הרגשתי שאני בדרך הנכונה. כל הזמן האמנתי שאני יכול להצליח. הדבר שעזר לאמונה שלי זה שאמרו לי כל הזמן שאני טוב בלחקות אנשים. שיש לי כישורי משחק. חשבתי לעצמי שזה יעזור לי. עד היום אני חושב שזה באמת עוזר. בכל פעם שהייתי יוצא עם מישהי הייתי קורא לפני זה את הספר שוב, רק את הדברים העיקריים – אותם הדברים שיוצרים משיכה שחשבתי לעצמי שאני עושה אותם דיי טוב והם אלה שיעזרו לי להשיג משיכה. כשיצאתי עם בנות פתאום הרגשתי שהשליטה בידי, שאני יכול לגרום להן להימשך אליי. בכל פעם שהייתי יוצא עם מישהי היא הייתה פשוט נמשכת אליי. הבנות האלה לא היו כוסיות אך למרות הכל הרגשתי שאני בנאדם שונה, שאני לא כבר אותו בחור ביישן חסר ביטחון אלא שאני באמת בחור מושך.

חלק שני:
אותן הבנות שיצאתי איתן וגרמתי להן להימשך אליי, לא הגעתי איתן לסקס מכל מיני סיבות. פשוט עזבתי אותן ולא המשכתי את הקשר כי חשבתי לעצמי שאני תמיד יכול למצוא לעצמי מישהי יותר מושכת. הזמן עבר והגעתי ליום האחרון של התיכון כשאני עדיין בתול. הסיפור מתחיל כמה ימים לפני היום האחרון. מישהי מהכיתה מודיעה לי שמישהי עושה מסיבה בעיר שכנה בביתה, והיא רוצה להזמין אנשים חדשים. מייד הסכמתי, כי ידעתי שהכול יכול לקרות בכל ערב שאני יוצא. הגעתי לשם. היו שם בנות שחלקן נראו טוב, לחלקן האחר היה חבר. הייתי רגוע, דיברתי עם כל מיני אנשים פה ושם אך לפתע ראיתי מישהי חמודה שולחת לי מבטים בזמן שאני מדבר עם חבר שלי. סימנתי לה עם האצבע רגע שאני מייד אבוא, והיא חייכה. התחלנו לדבר, התיישבנו, שתינו קצת בירה, היא סיפרה לי שהיא לא מזמן חזרה לארץ ושהיא לא מהאזור. השיחה זרמה. הרגשתי מין קלילות כזאת בשילוב עם ביטחון עצמי. כאשר הייתי איתה, שילבתי כמה כלי משיכה והצעתי לה ללכת למקום שקט יותר באיזור. היא הסכימה והתחלנו ללכת לאחר כמה דקות. אמרתי לה שאנחנו קרובים לבית שלי ושאפשר ללכת אלי לשבת אצלי, אז זרמנו. הגענו אלי הביתה לחדר. משם זה פשוט זרם לסקס בלי בעיה וככה בעצם זו הייתה הפעם הראשונה שלי – ביום האחרון של התיכון, להכיר מישהי ותוך שעה וחצי להגיע איתה למיטה. יותר מזה לא יכולתי לבקש.

חודשיים לאחר מכן, שבמהלכם לא יצא לי יותר מדי, חוץ מכמה נשיקות עם HB8 במהלך הפלגה. היא אמרה לי שאסור לה לנהל קשר עם נוסעים על האונייה ואסור לנו ללכת לחדר שלי, אז אני מחשיב את זה להישג. התגייסתי, השגתי כסף לקורס ונרשמתי לשני השלבים. הקורס היה מדהים וחידש לי מלא דברים, ונתן פשוט עוד זריקת מוטיבציה ודחף לתרגל ולהשקיע. יצאתי לתרגל כמה פעמים. מרוב שהיו לי יציאות חרא, לא הספקתי לתרגל הרבה. שישי אחד יצאנו אני וחברים שלי עם שתי בנות. ישבנו בפאב וזה פשוט זרם. היא הייתה HB7 חמודה. זיהיתי אצלה סימניי התעניינות, אך באותו הערב לא יצא לי לנשק אותה או לשבת איתה לבד. דיברנו יום לאחר מכן וקבענו להיפגש. יצאנו כמה פעמים ונהיינו חברים במשך חודשיים. שכבנו כמה פעמים.

זהו בינתיים. מקווה שהיציאות שלי ישתנו בקרוב, ואני כבר מת לחזור לתרגל שוב, כי תמיד אני אהיה באמונה שאני תמיד אשתפר.
תמיד תזכרו – תאמינו בעצמכם .

אדי.

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.