עד הלום – סיפור ההצלחה של Illusion

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

שלום,

אז ככה, אני חייב לציין קודם שמצבי לפני הקורס ממש לא היה גרוע היו לי הרבה מאוד ידידות ומספר חברות במהלך חיי, אבל דבר אחד מאוד לא סיפק אותי בחיי מערכות היחסים\בתקשורת שלי עם נשים וזהו חוסר השליטה וחוסר ההבנה בסיטואציות מסוימות.

אחת התפיסות שהקשו עלי מאוד לפני שעשיתי את הקורס היא היתה התפיסה שלפיה רק אנשים שניראים כמו דוגמנים מצליחים עם בנות ואנשים שלא לא. היתי די מיואש בקטע של מציאת בת זוג.

לפני הקורס אם הייתי מכיר מישהי היא תמיד איך שהוא היתה נכנסת אצלי לתוך הטווח של הידידות ולא הבנתי מה אני עושה לא בסדר וזה די משגע.
גיליתי את קיומו של "מאפי" כשלמדתי בכיתה י"ב והחלטתי לקנות את הספר. אמרתי לעצמי "יאללה בו נבדוק עד כמה זה אמיתי" (כי זה נשמע לי מאוד לא הגיוני) והתחלתי לנסות כול מיני תרגילים וכלים שרשומים בספר על ידידות ועל נשים בכלל, ופתאום שמתי לב להרבה שינוים שהתחלתי לחוות.

הרבה ידידות נמשכו אלי יותר, רצו בקירבתי יותר והיו שמחות ובטוחות כאשר אני נמצא לידם.
התלהבתי מהנושא והחלטתי לספר למספר חברים לגבי הספר וקיומו של "מאפי". חלקם היו במצב יותר טוב ממני וחלקם במצב יותר גרוע אבל כולם היו מעוניינים לשפר את החיים הזוגים שלהם.
תוך כדי השיחה המשותפת שלי עם חברי בבר הכרנו עובר אורח שהוא בוגר הקורס וישר התחלנו לשאול אותו שאלות לגבי הקורס, לאחר מכן הוא הביא לי כמה עצות לגבי קידום היחסים שלי עם מספר ידידות שהיתי ממש קרוב אליהן.

לאחר מכן ניסיתי לקדם יחסים עם מספר ידידות וניתקלתי במספר מכשולים. לדוגמא ניסיתי לנשק ידידה ולרוב זה היה מביא לפירוק הקשר. אחרי מספר כישלונות אמרתי לעצמי שאני חייב למצוא תשובות בעניין.

לאחר שסיימתי את הלימודים נרשמתי והגעתי לקורס ותאמת הייתי דיי מובך מהנושא שאני הולך לקורס "אומנות הפיתוי", שאני מגיע לקורס בשביל להכיר בנות (שנשמע לי בזמנו מאוד הזוי כי הייתי חיי לפי האמונה שהכל צריך לבוא מעצמו ואותו דבר לגבי זוגיות).

הגעתי לשלב א' של הקורס והתפלאתי לראות שאני לא היחיד שיש לו בעיות תקשורת עם נשים. התחברתי עם המון אנשים אשר נמצאים באותו מצב כמו שלי, עם אותן בעיות, לפעמים גם אותם כשלונות.

עברתי את שלב א' ופשוט הייתי האדם הכי מאושר בעולם. הבנתי שהרבה תפיסות היו שגויות אצלי ושאני עוד יכול לשנות הכל. אחד הדברים החשובים שהבנתי מהקורס, שהכל יכול להיות בשליטתי במערכת היחסים.

מספר ימים לאחר הקורס אחרי שכל הידע התיאורתי שלמדנו התיישב לו בנוח בראשי קבעתי עם מספר חברים מהקורס לצאת לתרגל ביחד בשטח. בעודי מחכה לאוטובוס הבחנתי בחיילת שמחכה בתחנת אוטובוס שלי ואמרתי לעצמי:
אם הורי חינכו אותי ברגע שאני צריך להגיע למקום מסוים ואני לא יודע את מיקומו, אז אני יכול לשאול חצי מהעולם לגבי המיקום אז למה לא לשאול מישהי לגבי נושא אחר שמעניין אותי.
אז שאלתי אותה "למה יש לה שרוך סגול ולא צבע אחר?" (כן אני יודע היא מש"קית  )
מהמשפט הזה התגלגלה שיחה די ארוכה ומלחיצה, בגלל שזאת אחת מהפעמים הראשונות בה התחלתי לדבר עם בנות בלי היכרות מוקדמת.

לאחר שדיברנו כ-15 דקות שאלתי אותה "לאיזה אוטובוס את מחכה?"
היא ענתה לי אני "מחכה לאוטובוס מספר…." (המספר סודי  )
וזה הקטע שממש הפתיע אותי כי שמתי לב שעברו 4 אוטובוסים במספר שהיא צריכה והיא לא עלתה על אף אחד מהם ואז אמרתי לה:
"אבל עברו פה כבר ארבע אוטובוסים במספר שאת צריכה"
והיא ענתה לי "זה בסדר, כיף לי איתך".

זה השלב בשיחה שפשוט הבנתי עד כמה החיים שלי ותפיסות העולם שלי לפני הקורס היו שגויות ועד כמה שזה בשליטתי, עד כמה הייתי תקוע לפני הקורס רק בגלל הגישה השגויה שהיתה לי. הרגשתי גאה בעצמי שעשיתי את הקורס, פשוט ואוו.
זאת הייתה אחת ההצלחות הראשונות והמשמעותיות שהיו לי בתחילת תהליך השינוי שלי, נכון אולי לא לקחתי ממנה מספר טלפון ולא נישקתי אותה אבל המשפט הזה עשה לי את היום והביא לי מוטיבציה לשאר הדרך. ההצלחה הקטנה הזאת בתחילת הדרך היתה שווה הכל.

לסיכום, לאחר הקורס הבנתי ששום דבר לא קורה מעצמו ושאני לא חייב להסתפק במועט.
עכשיו אני מכיר בנות שאני מעונין בהן ולא רק מה שמעלה יד הגורל. הקורס לא רק שהוא שיפר את התקשורת שלי עם נשים אלא גם נתן לי הרבה מידע בפן התקשורתי בין בני אדם. נהייתי אדם תקשורתי יותר, יותר מאושר ומרוצה מחייו. וכתוצאה מכך אנשים רואים שאתה בן אדם שמח יותר ויותר כיף לדבר איתך, ירצו להיות יותר בקירבתך .

אמנם זוהי תחילת תהליך השינוי אצלי אבל אני כבר הבחנתי בשינוי משמעותי מאוד בחיי. גם כשאני יוצא לבלות עם חברים אני אדם יותר מאושר, אני מרגיש יותר בנוח לדבר אם אנשים, להיות בסביבה של אנשים. הפלוסים הנוספים שקיבלתי מהקורס עצומים.

בסופו של דבר בנוסף למטרה העיקרית של הקורס קיבלתי הרבה יותר דברים אשר שיפרו את חיי.
ממליץ לכל אחד בחום לעבור את הקורס, פשוט אין מילים לתאר את זה. קורס מדהים.

תהנו מהחיים!

Illusion

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:
נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.