סיפור ההצלחה האישי שלי – מוטי

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

קוראים לי מוטי, אני בן 25 מאזור המרכז ורציתי לשתף אתכם בתהליך ההתפתחות האישי שעברתי, תהליך שהוא בעצם אחד השינויים הגדולים בחיי, שקרה בזכות החשיפה שלי לתחום הזה שנקרא "אומנות הפיתוי".

לאורך חלק ניכר מהחיים שלי, בבית הספר היסודי, בחטיבת הביניים, בתיכון וגם בצבא הייתי בחור די ביישן ומופנם, לא כל כך פופולרי ומקובל בחברה. לא הייתי כמו אותם הבחורים שהיו מרכז תשומת הלב בכל אירוע חברתי כזה או אחר למרות שנורא רציתי להיות כמוהם.

אבל רציתי להיות כמוהם לא בגלל הערך שאנשים נתנו להם או בגלל תשומת הלב שהם קיבלו. זה פחות עניין אותי. מה שהוציא אותי מדעתי כל פעם מחדש הייתה העובדה שכל הבחורות השוות תמיד נדבקות דווקא אליהם ורוצות להיות לידם, לצאת איתם ולשכב איתם. בתור בן אדם שהתחנך בבית להיות נחמד לכולם או כמו שאומרים NICE GUY , תמיד האמנתי וחשבתי שהדרך לליבה (ולמיטתה) של בחורה תלויה בכמה אני אהיה מנומס אליה, אכבד אותה, אתחנף אליה וכו'. כי הרי ככה ההיגיון אומר "תהיה טוב אליה והיא תעריך אותך ותאהב אותך בחזרה". לקח לי הרבה זמן להבין שזה לא עובד ככה ושבאהבה ומשיכה בין אישה לגבר אין שום קשר להיגיון. לא הבנתי איך זה שדווקא הבחורים "המניאקים", אלה שלא ממש מתחנפים לבחורות, לא משתדלים לרצות אותן ולרקוד לפי החליל שלהן, אלה ששמים את עצמם במקום הראשון לפני הבחורה תמיד משיגים את הבחורות הכי יפות (ובכמויות…). זה ממש שיגע אותי. ולכן באופן טבעי מעצם היותי NICE GUY או כמו שאומרים א.פ.ס – הגישה שלי עם בחורות לא הניבה לי תוצאות חיוביות. במקום "יזיזות" היו לי הרבה ידידות ואם כבר הייתי יוצא לדייט עם מישהי, זה היה עם בחורה שבחרה אותי.

וככה מצאתי את עצמי בגיל 20 בלי מספיק ניסיון מיני. אומנם הייתה לי אז חברה, אבל לא הייתי מאושר איתה כי כמובן אני לא בחרתי בה, פשוט הכירו בינינו ואני זרמתי עם זה לבינתיים. הייתי מאוד מתוסכל מהמצב שלי.

ואז הגיעה נקודת המיפנה בחיי.

אני זוכר שיום אחד יצאתי הביתה לשבת מהצבא, ובמוצאי שבת נכנסתי לחנות ספרים. פתאום צד את עיניי ספר שהיה מונח על אחד המדפים, אני מניח שהרבה מכירים אותו. לספר קראו "למה גברים אוהבים ביצ'יות". וחשבתי לעצמי "זה ממש לא הוגן. למה לנשים יש ספר שנותן להם הוראות איך להצליח עם גברים ואיך לגרום לגברים להתאהב בהן, אבל לנו הגברים אין שום מדריך דומה ? כזה שייתן לנו "הוראות הפעלה" איך לגרום לבחורה להתאהב בנו”.באותו רגע אחד של מחשבה פתאום חל בי שינוי מסוים. שאלתי את עצמי "ואולי באמת יש כזה ספר שכן יכול לעזור לי להבין נשים טוב יותר אבל אני פשוט לא מודע אליו ? אולי קיים מישהו שכן יודע את הסוד הזה ואני פשוט לא יודע עליו ?”.

החלטתי באותו רגע שאני חייב לענות על השאלה הזו ולמצוא מישהו שכן יודע את הדברים האלה. אמרתי לעצמי שאני חייב שינוי מהותי בחיי בתחום הזה ואני אעשה הכל כדי שזה יקרה.

חודשים עברו ובינתיים אני השתחררתי מהצבא (ומהחברה שהייתה לי אז). כמו הרבה חיילים משוחררים גם אני תכננתי טיול ארוך במזרח, אבל עדיין לא חל שום מיפנה משמעותי בגישה שלי עם בחורות. עדיין הייתי מתוסכל מהבחינה הזו. אבל לא ויתרתי. הייתי נחוש ללמוד איך להצליח עם בחורות. ידעתי שחייב להיות פתרון לבעיה שלי. והוא באמת הגיע…

עם הזמן התוודעתי לאתר האינטרנט של "המרכז לאומנות הפיתוי" ושם באמת מצאתי תשובות לכל כך הרבה שאלות שהיו לי. קראתי את המאמרים שם והידע שנחשפתי אליו הביא לי המון תובנות. הבנתי למה הגישה השגויה שלי עם בחורות רק הרחיקה אותן ממני בזמן שאני חשבתי שככה הדברים צריכים להיות. אחרי זמן מסוים יצא גם הספר "סודות הפיתוי" ובלי היסוס קניתי אותו. אבל לא הסתפקתי רק בידע תאורטי. אמרתי לעצמי שאני חייב לנסות את זה על אמת כמו שאומרים כדי לראות אם הדברים שלמדתי באמת עובדים. רק לצורך הניסוי יצרתי קשר עם האקסית שלי – ותבינו שנפרדנו בגלל קטע לא יפה שאני עשיתי לה רק כדי להיפטר ממנה אבל לא אכנס לזה עכשיו.

כבר משיחת הטלפון הראשונה שלנו כשיישמתי בפועל את מה שלמדתי בספר היא פתאום נהייתה מופתעת ממני לטובה. היא נגנבה מצורת התקשורת החדשה שלי ושמה לב שמשהו בי השתנה. אחרי כמה דקות שיחה היא החליטה שהיא חייבת להיפגש איתי. החלטתי בינתיים להמשיך את הניסוי שלי. נפגשנו אחרי כמה ימים ובפגישה השתמשתי בעוד כמה כלים שלמדתי בספר כמו טיזינג, רגשות, מגע, קרוב-רחוק וכו' והיא בהלם ממני. אומרת לי שהיא לא מכירה אותי ככה ואיך נהייתי פתאום כל כך פתוח ובטוח בעצמי. בסוף הדייט היא התחננה, ממש התחננה שנחזור להיות יחד אבל אני באותו רגע כבר טעמתי את טעם ההצלחה והחלטתי שעכשיו אני לא חוזר אחורה לקשר איתה. "מגיע לי משהו יותר טוב", אמרתי לעצמי, "אז למה לעצור עכשיו”. כמובן שסירבתי להצעה שלה.

אחרי כמה שבועות טסתי לתאילנד לחודשיים ושם התחלתי מסכת ארוכה של תרגולים וכיבושים. כמובן שלא הייתה לי שום כוונה לבצע את הכלים שלמדתי על המקומיות. הלכתי רק על התיירות כדי שאני אקבל מהם יחס אובייקטיבי ואמיתי כמה שיותר. ובאמת הגעתי לתוצאות טובות מאוד. מבחינתי הייתי מסופק מאוד ממה שהשגתי. אני זוכר את התקופה הזו כאחת התקופות היפות בחיי. שכבתי עם די הרבה בחורות חדשות וניגשתי למאות אני לא מגזים מאות בחורות ככה שצברתי הרבה תרגול וניסיון בתקופה קצרה יחסית של תרגול יום יומי. עם חלק מהבחורות שהכרתי שם אני בקשר עד היום. יש לילה מיוחד שאני לא אשכח בחיים. התחלתי שם עם מילפית 10 עם חזה פשוט ענק שכמעט יצא לה מהגופיה הצמודה והיה ממש כיף לראות את מבטי הקנאה של כל הגברים מהצד. רקדנו יחד כל הלילה ובסוף עשינו סקס על החוף. זה אחד הכיבושים שאני בחיים לא אשכח. עד היום אני מתגאה בעצמי כשאני נזכר בזה כי עד לפני כמה זמן לא הייתי בכלל חושב לגשת לאחת כזו.

חזרתי לארץ מהטיול והחלטתי להירשם לקורס המעשי. ידעתי שבעזרת תמיכה של מדריך מנוסה ואנשים ששותפים איתי לאותה מטרה אני אוכל להעלות את רמת הביצוע שלי בכמה רמות. ובאמת הקורס המעשי עזר לי מאוד. למדתי כלים, טכניקות ותובנות שלא נכתבו בספר. הכרתי אנשים שהם באותו המצב שלי ושמאוחר יותר הפכו לשותפים שלי להמשך הדרך. הכרתי מדריכים ששמחים ללמד ולשתף מניסיונם האישי וראיתי שיש ממש קהילה שלמה של אנשים שחולקים מניסיונם למען אחרים ונפגשים לתרגולים גם אחרי הקורס כדי להוות רשת של תמיכה גם לשלב של אחרי הקורס.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני מספר לכם פה רק את הצד היפה של התחום הזה וחולק איתכם את ההצלחות שלי. אבל תדעו שלא היה קל להגיע לזה. צריך פה הרבה משמעת עצמית ומחוייבות להצלחה. ואת זה אף אחד לא יכול לתת לכם. אתם חייבים להבטיח לעצמכם שתעשו הכל כדי להגשים את המטרות שלכם בתחום, כל אחד ושאיפותיו הוא.

גם אם זה אומר למצוא את הכוח להתגבר על תקופות של שפל וחוסר רצון לפעול. לי היו הרבה כאלה. המסע שלי להצלחה עם נשים ידע הרבה נפילות ועליות. כנראה שזה חלק מהעניין. לאלו מכם ששוקלים אם להיכנס לתחום הזה או לא, תדעו שאתם הולכים להתמודד עם הרבה דחייה אבל בסופו של דבר זה בהחלט שווה את זה. ללא ספק.

היום אני כבר בן 25. בן 22 הייתי כשנחשפתי לתחום הזה בפעם הראשונה. אחרי 3 שנים, אני יכול לומר בוודאות שהחשיפה שלי לתחום של אומנות הפיתוי הייתה אחד הדברים הכי טובים שקרו לי מעולם.

הגעתי כבר למצבים שאפילו חברים שלי, שלא מכירים וכנראה גם לא רוצים להכיר את התחום הזה כי הם מאמינים שבת זוג חדשה תיפול עליהם מהשמיים ושזה "יקרה מעצמו", אפילו שאין להם בת זוג כבר המון זמן, מבקשים ממני להכיר להם בחורות כשאנחנו יוצאים לבלות.

הגעתי למצבים שהייתי יוצא לבלות עם חברים בסופי שבוע והייתי יוצא מהמועדון עם בחורה חדשה שבוע אחרי שבוע.

פעם לא האמנתי שגבר יכול לצאת עם כמה בחורות במקביל מבלי להצטייר כבוגד ורמאי. אחרי שחוויתי את זה בעצמי הבנתי שכל עוד אני אהיה ישר ואמיתי עם בחורות כבר מהרגע הראשון אין לי ממה לחשוש.

היום אני זה שמחליט לאיזה כיוון יתקדם הקשר שלי עם בחורה ומהי מטרת הקשר. אני יוצא עם בחורות שאני רוצה ושאני בחרתי בהם. היום יש לי את היכולת והכוח לנצל עד הסוף את חיי הרווקות שלי מבלי להתבאס ולשקוע במחשבות כמו "מתי כבר תהיה לי חברה".

יבוא יום שכל זה ייגמר ואני אפנה לקשר רציני ומחייב אבל עד אז אני חוגג את תקופת הרווקות שלי עד הסוף.

אני רוצה להודות בהזדמנות זו לכל אותם ווינגים שהיו איתי באינספור תרגולים ובילויים משותפים (אני עוד לא בסוף הדרך אז אני יודע שיהיו עוד), לכל מי שהדריך אותי בתרגולי שטח ושלימד אותי תובנות וכמובן לכל אותן בחורות שהכרתי לאורך הדרך.

תודה תודה תודה.

מוטי.

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:
נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.