סיפור ההצלחה שלי – איליה

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

לפני הקורס היה יוצא לי להכיר בחורות, אבל לרוב זה היה בזכות זה שהיו לנו ידידים משותפים, או בזכות זה שהיינו נמצאים תחת אותה המסגרת, דוגמת לימודים, הרכב מוסיקלי, וכו'. מצד אחד, לא נהגתי ליזום הרבה שיחות עם נשים שהיו פשוט עוברות ברחוב, נוסעות איתי באותה הרכבת, או לומדות איתי באותה האוניברסיטה, אלא אם כן היה לי קונצנזוס רציני ליזום שיחה שכזאת. ומצד שני, גם במקרים שכן הייתי יוזם שיחות שכאלה, הן לא היו מגיעות לשום מקום, ובמקרה הטוב היו מעבירות לי את זמן הנסיעה של הרכבת. אחת הדרכים שבה ניסיתי לגוון את סוג הנשים שהיה יוצא לי להכיר היא הכרות דרך אינטרנט, אבל גם בדרך זו לא הגעתי רחוק כי גם במקרים המועטים שזה היה מגיע לפגישה, לא באמת ידעתי מה לעשות הלאה כדי ליצור מזה קשר כלשהו.

צריך גם לציין שיש לי מחלה כרונית, ולמרות שמדי פעם כן הייתי מכיר בחורות, לא הייתי מצליח לפתח את היחסים איתן אל מעבר למשהו שהוא יותר מידידות. באותה עת הייתי בגישה שהמחלה הכרונית שלי מורידה מערכי באופן ניכר, ושזו גם הייתה הסיבה לכך שלא הייתי מצליח לפתח מערכות יחסים רציניות עם הבחורות שכן הייתי מכיר. אומנם, בשלב קצת מאוחר יותר, שמתי לב שהתפיסה בה הסביבה מכריחה אותנו לבחון את היחסים בין גברים לנשים היא ככל הנראה מוטעית. בתור גבר, ניסיתי לתת רציונליזציה לתכונות שגורמות לאישה להיראות יפה, וכדי להבין מהן התכונות האמיתיות אשר גורמות לגבר ליצור רגש משיכה אצל האישה, הגעתי לקורס אומנות הפיתוי.

לאחר הקורס, דבר ראשון, התחלתי להכיר לא רק את אותן בחורות שיד הגורל הייתה מפגישה בייננו, אלא גם את אותן הבחורות שהייתי פוגש באופן אקראי, דוגמת הרחוב, הרכבת, חדר האוכל של האוניברסיטה וכו'. השיחות האלה גם זרמו באופן הרבה יותר טבעי מהשיחות שהייתי יוזם מדי פעם לפני הקורס. מה גם, מבין אותן הכרויות אקראיות, לפעמים גם היו כאלה שבהן ראיתי אור בקצה המנהרה לעבר היחסים הרציניים. אחר שלב ראשון זה, גם שמתי לב שצדקתי כאשר העליתי את האפשרות שאותן תכונות נדושות, אשר בזמנו חשבתי שגורמות לגבר להיות מוצלח עם נשים, כמו גם לפתח איתן מערכות יחסים רציניות, לא משחקות תפקיד רב בהצלחה של גבר עם אישה. מה גם, שסוף סוף קיבלתי מושג מה לעשות עם אותן פגישות שהיו נוצרות בזכות ההיכרויות דרך האינטרנט. שלא לדבר על כך שקיבלתי לפחות תפיסה על איך להצליח יותר דרך האינטרנט ולהסתמך פחות על הסטטיסטיקה.

אומנם זו הייתה רק ההתחלה, אבל זה כבר היה שינוי לא קטן בחיי. שינוי מהותי נוסף הגיע כאשר התחלתי לנסות לקחת את ההיכרויות האקראיות האלה קדימה אל שלב היחסים הרציניים. למרות שכבר נוכחתי לדעת עד אז שהרבה מתפיסות העולם הקודמות שלי היו רחוקות מן המציאות, המחלה הכרונית שלי עדיין הטילה בעיניי צל על מערכות היחסים הרציניות שרציתי להגיע אליהן. אבל הסביבה התומכת שקיבלתי בעקבות הקורס עזרה לי לשנות גם את תפיסת העולם הזאת, ולאחר מכן גם הגיעו התוצאות. תוצאות אלה היו בדמות יחסים רציניים, אשר גם הוכיחו לי סופית שהגישה הישנה שלי כלפי המחלה הכרונית שלי הייתה שגויה מן היסוד, ולמעשה אף היוותה את אחד המכשולים שלי אל עבר היחסים הרציניים בעבר. זהו שינוי שעזר לי להתמודד עם המחלה הכרונית שלי גם באספקטים אחרים של החיים, דוגמת עבודה, בילויים וחברים, ואני מרגיש שזהו אחד השינויים החשובים בחיי. כך שבשבילי, קורס אומנות הפיתוי לא רק הביא הצלחות עם נשים, אלא גם פתר לי את אחת הסיבות לכך שהרגשתי נחות מהאנשים הסובבים אותי.

איליה.

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:
נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.