סיפור ההצלחה שלי – איגור

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

שלום,

אני סטודנט ורציתי להציג בפניכם את השיטות שאני משתמש בהם וזה בעיקר קשור לשלב א'. אחרי שעשיתי ריענון של שלב א' התחלתי לאמץ לעצמי כל מיני שיטות שבאמת עוזרות.

דבר ראשון. אחד מהסיבות שמונעות מאיתנו בכלל לגשת זה הקטע שבו אנחנו מאוננים וכתוצאה מכך אין לנו אנרגיה בשביל לגשת. וככה, מתי שאנחנו מאוננים, אנחנו לא מדברים באותה הדרך שבה היינו מדברים אם אנחנו כן היינו מחזיקים את עצמנו. להחזיק את עצמך קשה, אבל יש שיטות בשביל זה. השיטה שאני אימצתי היא – עשיתי לעצמי חוזה ביני ובין עצמי על פיו אני לא מאונן במשך שבועיים עד תאריך מסיים, ואחרי זה, כל פעם אני מאריך את החוזה לעוד ועוד זמן. על החוזה הזה אני חותם ותולה אותו על הקיר בחדר שלי וכתוצאה מכך יצא לי לגשת להרבה בחורות והייתה לי אנרגיה כשדיברתי איתן.

דבר שני שקורה לנו הוא, שאנחנו הרבה מאוד פעמים מוצאים לעצמנו אלף תירוצים למה לא לגשת לבחורה. אז כמו שאמרתי קודם, גם בקשר לזה עשיתי לעצמי חוזה שהוא – בכל פעם כשאני יוצא מהבית ואני לא ניגש למישהי, אז אני בשום אופן לא מפנק את עצמי בעוגיות וקולה שיש לי בבית. במצב הזה, כשאני יוצא מהבית, אני אומר לעצמי שאני מאוד רוצה לאכול משהו טעים או לשתות קולה, אבל אני לא יוכל להרשות לעצמי את זה אם אני לא ניגש. ואחרי שאני ניגש, ותוך כדי זה שאני מפנק את עצמי אחרי זה, אז אני מרגיש סיפוק על זה שאני עשיתי משהו. ובנוסף, חתמתי על עוד חוזה על פיו ככל שאני אגש ליותר בנות אז ככה אני אפנק את עצמי יותר.

דבר שלישי , הקטע של משוב חיובי. קורה לנו הרבה פעמים שאנחנו מזניחים את המשוב החיובי, שזה משהו מאוד מאוד חשוב בכלל בשביל לפתח את היכולת הקומוניקטיבית עם בחורה. אז כפי שאתם יכולים לנחש גם פה יש את הקטע של החוזה וכתוצאה מכך אני באמת עושה לעצמי משוב חיובי.

ובקשר למקבצים, אני חושב שזה למעשה הדבר הכי חשוב כי זה מה שמפתח אותנו בת'כלס. אז בנוסף לחוזים האלה שרשמתי, אני עושה גם מקבצים, וכל פעם שאני עושה אותם, אני מרגיש שפיתחתי משהו חדש. כתוצאה מכך מדי פעם יוצא לי להשתמש בזה בחיי היום יום שלי וליצור משיכה.

חשוב מאוד לצאת למקומות שבהם אפשר להיתקל בבנות ורצוי עם סביבה תומכת (אנשים שעשו את הקורס). לדוגמא, אני יוצא מדיי פעם למועדונים (למסיבות סטודנטים) ושמתי לב שסטודנטיות נוטות ישר לסובב את הגבר כשאני בא לרקוד לידן, אבל אם אני מבקש ממישהי שתצלם אותי ואת החברים שלי, אז בקטע הזה הן זורמות, ואחרי זה, משם אפשר לפתח איתן שיחה (כפי שנאמר בקורס, לא להראות לבחורה ישר שאתה מנסה להתחיל איתה כי אז היא תשים לך חומה). ומידי פעם אני יוצא לרקוד סלסה, שזה ריקודים רק עם בנות בהם תמיד יש מגע ותוך כדי הריקוד אני זורק לה משהו (בעיקר מסגרת הערכה). ואחרי זה, באוניברסיטה יוצא לי להיתקל בהן ולפתח שיחה. פעם אחת קרה לי מקרה שהלכתי לכיוון האוניברסיטה ופגשתי מישהי שאותה הכרתי מהסלסה, והיא גם הייתה בכיוון האוניברסיטה. אני מדבר איתה ותוך כדי זה מפעיל כלי משיכה. ביקשתי ממנה טלפון והיא גם נתנה לי אותו.
אם אני פוגש מישהי שאותה הכרתי, שנמצאת ליד החברות שלה, אז אני ישר מנסה לדבר עם החברות. זה מתחיל בזה שאני אומר להן שלום, ומשם אני עובר לכל מיני שיחות איתן בהתאם לסיטואציה.

אני עושה חימום כשאני מגיע לאוניברסיטה, שזה אומר שפשוט להרבה מאוד אנשים אני אומר שלום, מדבר איתם (מנסה בעיקר עם בנות), אומר לאנשים משהו בהתאם לסיטואציה וככה אני נהיה באפ טיים.

משחקי מבט. לי נראה שאני התחלתי להיות אלוף בזה. הגעתי למצב באוניברסיטה שאני נותן מספר סוגים של מבטים ובשבילי זה כבר הפך להיות משחק. כמו כן, אני משתמש במגע.

אני מאוד מקווה שהשיטות האלה יעזרו לכמה שיותר אנשים שעדיין מתקשים בלגשת לבחורה .

תודה רבה לכל מי שקרא.

איגור.

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:
נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

1 Comment

  1. דניאל

    תודה רבה אני חושב שמעכשיו אני ישתמש במשוב ובשיתה האחרונה

    Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.