ניצלו אותי מינית!

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

יצאתי עם שני חברים מהקורס לפאב בתל-אביב. האמת היא שמעולם לא יצאתי לפאב בתל-אביב לפני כן, לפחות לא בשישי בערב, ולכן כל העסק הזה של "חיי הלילה של תל-אביב" היה די חדש בשבילי, אפשר אפילו לומר חדש לגמרי.מאוד הופתעתי ממה שגיליתי באותו הערב.

הסלקטורית הכניסה אותנו פנימה ומיד ניגשנו לעבודה, התפצלנו והתחלנו לגשת לבחורות על ימין ועל שמאל. לא הייתי שיכור, לא הייתי במצב רוח שטותי ולא ראיתי אף אחת ממטר.
אני לא זוכר בדיוק עם כמה בחורות דיברתי אבל אני כן זוכר מה למדתי באותו הערב. כדי לשתף אתכם בתובנה שלי, אני רוצה לספר לכם על מקרה אחד שקרה באותו הפאב, שאפשר לומר שדי פתח לי את העיניים בכל מה שקשור לתחום הזה.
עברתי ליד בחורה יפה שהייתה מבוגרת ממני בכמה שנים.

אני: שלום
היא: שלום
מבלי לבזבז זמן מיותר היא נצמדה אליי והתחבקנו, יותר נכון לומר התגפפנו, מכירים את ההיצמדויות המיניות האלו? זו הייתה בדיוק אחת מאלו.
התחלנו ללכת לכיוון בר אחר שהיה צמוד למקום שבו היינו. התקדמנו בשקט במשך דקה עד שהגענו למחוז חפצנו. הבר הזה היה צפוף יותר ממדינת עולם שלישי ולא היה לי חשק להיכנס פנימה. כשראיתי שהבחורה לא עוצרת תפסתי אותה, משכתי אותה לכיווני והחזקתי אותה קלות מהמותן, היא הסתובבה אליי.
היא: אני הולכת לפגוש חברה שלי בפנים, אני חוזרת בעוד שתי דקות.
אני: סבבה

התנשקנו והיא נעלמה פנימה. עברו שתי דקות והיא לא חזרה, החלטתי לעזוב אותה ולהמשיך בשלי.
למרות שהאינטרקציה שלי עם הבחורה הזו הייתה מאוד קצרה, היא הפילה לי אסימון חשוב בנוגע לנשים:
נשים מחפשות את זה בדיוק כמונו. הן מבינות שלהן ולנו ישנה מטרה משותפת אשר נובעת מאחד מן היצרים הקדומים ביותר שיש לנו. נשים רוצות שניגש אליהן, רוצות שנתחיל איתן, רוצות שניתן להן תשומת לב, רוצות להתפרע איתנו.
אני לא יודע מאיפה בארץ הבחורה הזו הייתה.
אני לא יודע בת כמה היא הייתה. אני אפילו לא יודע איך קוראים לה.
כל מה שאני יודע הוא שהיא ואני רצינו את אותו הדבר, היינו באותו הראש, הבנו מה הצד השני רוצה וסיפקנו את זה בשמחה.

תגידו שהבחורה הייתה שיכורה – אני לא אתווכח איתכם.
תגידו שהבחורה הייתה חרמנית – אתם צודקים.
תגידו שהיה לי מזל, שהבחורה הייתה סתם שרלילה ושזו בכלל לא חוכמה – יש מצב. יש אפילו סיכוי טוב שכשאני אעמוד למשפט בו סופרים לי את כל הפעמים שהצלחתי עם בחורות, את המקרה הזה לא יחשיבו לי, הרי הבחורה הייתה "שרלילה".
מבחינתי התובנה של המקרה הזה שווה זהב. אם אתם לא מאמינים שזה עד כדי כך פשוט, תנסו את זה בעצמכם. תצאו לפאב ותיגשו ל-20 בחורות. אתם תופתעו לגלות עד כמה הן מעוניינות ומחפשות את זה בדיוק כמונו! ויכול להיות שאתם לא רוצים שכל האינטרקציות המיניות שלכם ייראו ככה, יכול להיות שאתם רוצים לדעת איך קוראים לבחורה שלכם, שאתם רוצים לדעת בת כמה היא, שאתם רוצים לזכור מי היא אחרי שהייתם איתה.

אני אגלה לכם סוד קטן: גם אני רוצה.

וכל זה עדיין לא משנה את העובדה, שבאותו ערב הבנתי שהתחום הזה הוא הרבה יותר פשוט ממה שתמיד חשבתי, ולעזאזל עם הפוליטיקלי קורקט, בחורות הן חרמניות בדיוק כמונו!
אז נכון, לא פגשתי שם את בחורת החלומות שלי ואפילו לא ביצעתי איזשהו מהלך מבריק, אבל כתוצאה מהעשייה נפל לי אסימון חשוב, ולמדתי שיעור שאני לעולם לא אשכח.
ולגבי הכותרת אתם שואלים? האמת היא שהבחורה הזו הייתה כל כך מהירה וכל כך עניינית, עד שפשוט הרגשתי שהיא ניצלה אותי מינית.

הבחורה ניצלה אותי מינית!

Prime

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:
נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.