מאורעות ההופעה ביום שישי

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

הסיפור הצלחה שהחלטתי לספר עליו הוא סיפור נחמד שקרה ביום של הופעות שבמקרה הלכתי אליו וקרה לי בו משהו לא צפוי. להלן הסיפור:

ביום שישי החלטתי שאני רוצה לנוח קצת מהתרגולים וליהנות עם 2 חברים שמזמן לא ראיתי, אז נסענו להופעה במועדון שבתל-אביב.
אמרתי לעצמי שהיום באתי להשתחרר, לשכוח מהקורס וליהנות מהופעה עם חברים.
ואללה, מסתבר שזה לא עבד (לשמחתי)..

אני וחבר שלי פגשנו שם מישהי HB7.5 שלפני 4 שנים עשתה לו עגיל באמצע דיזינגוף ואני ישבתי לידם. חבר שלי דיבר איתה לחצי שנייה ועזב את השיחה. מייד אחריו (עשיתי משהו אחר עד אז) אני ניגשתי אליה בהתלהבות ושאלתי אותה אם היא זוכרת אותנו.
אני- אני לא מאמין שהוא זיהה אותך, את נראית שונה לגמרי!
היא- באמת?.. תודה חח.
שאלתי אותה אם היא התחילה לעבוד כמקעקעת או כאחת שעושה עגילים לאנשים וכו', כמו שהיא אמרה שבעתיד היא תעשה והיא אמרה לי שצריך הכשרה קשה לדברים האלה אבל אולי היא תצליח להיות מקעקעת.
שאלתי אותה כמה עגילים יש לה עכשיו ואיפה כל אחד מהן. פה בלי לשים לב נגעתי בה מלא בשתי האוזניים ובאף (איפה שרוב העגילים שלה).
היא ביקשה ממני להזמין אותה לשוט של ערק כי נגמר לה הכסף (וגם ככה זה היה ממש זול שם), אז עשיתי את זה.
אחר כך התעצבנתי על זה שקשה לנו לשמוע אחד את השני אז הובלתי אותה עם היד החוצה.
שם שאלתי אותה בת כמה היא (אחרי 4 שנים שוכחים דברים..) והיא אמרה שבת 17.
אני- (מופתע) לא הגיוני שאת בת 17 את נראית יותר מבוגרת ממני.
היא- (מסמיקה) די אני לא זקנה.
אני- מזה?!? לא הבנתי, מעל גיל 18 את חושבת שאנשים זקנים? (אני בן 18) טוב שלא הגזמת קצת..
היא- (מצטדקת) לא חח, זה היה בצחוק לא הייתי רצינית..
היא גם אמרה לי כמה פעמים בהמשך השיחה "איזה חמוד אתה יו.." .
אחרי כמה דקות בחוץ:
אני- "טוב, שמעי עוד כמה דקות להקה X הולכים לעלות. (מוציא את הפלאפון שלי) קחי, תרשמי את המספר שלך שלא נצטרך אחר כך לחפש אחד.. (הניחה את הפלאפון שלה על הרגל שלי ) ואוו יפה! זה היה מהר חח"
נכנסנו פנימה וההופעה עוד לא התחילה. נכנסנו והמשכנו לדבר אבל שוב התעצבנו מהרעש שמפריע לדבר, די מהר הפעם, והיא הובילה אותי לכיוון מסדרון שבסופו, אחרי כמה פניות נמצאים השירותים.
היא- "אוף איזה רעש אני לא שומעת שם מילה.. טוב, תשמור לי על התיק בבקשה אני חייבת לשירותים”.

היא חזרה מהשירותים ואחרי דקה של שיחה שאלה אותי אם יש לי פייסבוק. אמרתי לה שכן ובדיוק התחילה ההופעה אז היא בדיוק הלכה. כשאני עוד קצת בשוק החלטתי בכל זאת לנסות היום לקדם עניינים. אמרתי לה "חכי רגע" וניסיתי לתפוס לה את היד כדי שהיא תשים לב, כדי לנסות לנשק אותה בהפתעה ואולי אפילו לקחת אותה לארץ השירותים הגדולה.. אבל היא מיהרה לרדת ולא הצלחתי ולצערי וויתרתי על הרעיון.

ירדתי וראיתי שהיא החליטה להתיישב על שולחן בפינה הימנית ליד הבמה. ראיתי שהיא מזיזה את היד לכיוון שלי אז שילבתי לאט את היד שלי והיא תפסה אותה די חזק.
מפה, היא בעצם אפשר לומר שעשתה את הקידום עניינים עד לנשיקה (עניין של שניות):
היא ליטפה לי את השיער בצורה מוזרה לרגע כאילו יש לי פרווה של כלב, ועשיתי לה אותו דבר. שנייה אחרי זה היא צחקה והחליטה לנשק אותי קצת מעל העין. אמרתי לה "את לא חושבת שזה היה די עקום?" והסתכלתי לה על הפה. כנראה שהיא הבינה למה התכוונתי והיא נתנה לי נשיקה בפה.

עשיתי לה פרצוף מופתע והיא חייכה קצת. אמרתי לה "תראי מה עשית לי מעל העין עכשיו אני מלוכלך.. " , ואז היא חייכה עוד יותר, הסמיקה קצת והחזיקה לי את היד. פתאום הגיע איזה שיר שנראה לי הגיוני לרקוד איתו ולעשות שטויות בו אז משכתי אותה מהשולחנות ורקדנו קצת, בצורה קצת טיפשית אבל היה נחמד.

ראיתי את אחד החברים שירד עלי מקודם (בצחוק כמובן) שיש פה בחורות ושכדאי שאני אתחיל איתן. אז אמרתי לו בחיוך מרוצה "תגיד, מה עם בחורות שמתחילות איתי?" והוא דפק לי חתיכת פרצוף מתפלא.. (הצבעתי לו על זאת שנישקה אותי) פתאום הוא הבין שיש משהו בקורס שעברתי.

הבחורה מצאה אותי אחרי הרחוק הקטן שעשיתי לה ואמרה לי שהיא חייבת ללכת ורצתה שאני אלווה אותה החוצה. הובלתי אותה החוצה והיא עמדה והסתכלה לי בעיניים, ואז בפה, כאילו היא פשוט התחננה שאני לפחות אנשק אותה עוד פעם לפני שאני נפרד ממנה.
אז נישקתי פעם אחת והסתכלתי על השפתיים שלה והיא חזרה עם הראש לעוד נשיקה. ואז היא התחילה להסתכל ליציאה ולהתחיל ללכת ואז היא חזרה אלי! "אני רוצה עוד אחת" ופעם רביעית "ועוד אחת". עוד משהו נחמד וקצת מבדר שהיה פה זה שהחברים שלי בדיוק הלכו מאחוריי במקרה וראו את הנשיקות והסתכלו עלי שוב במבט כזה מופתע.
נשארנו אני והחברים שלי קצת באזור אחר כך כדי לאכול והלכנו הביתה.

שלכם, FreakUper.

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:
נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.