כשאתה לא מצפה זה קורה

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

לקראת סוף השירות הצבאי שלי הייתה שבת אחת שהצוות שלי סגר. מכיוון שזה היה סוף השירות, אמרנו זה לזה "מה אנחנו צעירים?", "מי יישאר בבסיס בשישי בערב?"
ומכאן זה היה ברור שאת הערב שישי הקרוב אנחנו לא הולכים להעביר בבסיס.

אחד החברים מהצוות שכבר השתחרר, באופן מקרי גר קרוב לבסיס וקבענו שהוא יאסוף אותנו ונצא לפאב. כך באמת היה.
למען האמת היו איתי עוד שני חברים שמעולם לא יצאתי איתם לפני כן ולא היה לי שמץ של מושג איך הם מתנהגים עם בחורות.
הגענו לפאב, נכנסנו והתיישבנו בשולחן די צדדי (פרט שמאוד חשוב לציין הוא שאמנם היינו מרוחקים משאר השולחנות בפאב אבל בשולחן הסמוך לנו ישבו שתי בחורות עם בחור כאשר אחת מהן הייתה ללא צל של ספק הבחורה האטרקטיבית ביותר בפאב). מהשנייה הראשונה שהגענו שני החברים שלא הכרתי טוב כל כך הסתברו כשני "טבעיים" (אנשים שמצליחים עם נשים בצורה טבעית). מיד דיברו ביניהם כמה שהבחורה בשולחן הסמוך שווה וישר ניסו ליצור איתה קשר עין. אפילו דיברו זה עם זה על איך נכון ליצור איתה קשר עין כמו שצריך, כדי שבהמשך הערב יוכלו לפתח איתה משהו רציני יותר. הדבר הזה מאוד הפתיע אותי כי הם למדו על בחורות אך ורק מהניסיון שלהם והם ממש מבינים מה הם עושים. בשלב הזה הבחורה לא התעניינה בשולחן שלנו יותר מידי.

המקרה הזה קרה תקופה קצרה מאוד לאחר הקורס שעברתי במרכז לאומנות הפיתוי – שלב ב'. בתקופה הזאת אני קבעתי עם עצמי שבכל יציאה שלי לפאב/ למסיבה אני מתכוון להתחיל עם כל הבחורות שיש, ויהי מה! תמיד שאלתי את החברים שאיתי אם מישהו מעוניין להצטרף? ברוב הפעמים זכיתי לתשובה שלילית ומה שהיה קורה בפועל הוא שהייתי יוצא להתחיל לבד.
ואכן אחרי שישבתי קצת עם החברים, הזמנו לשתות, משהו נוסף לנשנש, ואמרתי בלב שהגיע הזמן לצאת לסיבוב "הופעות". שוב שאלתי האם מישהו מעוניין להצטרף ושוב יצאתי לבד.

אני חייב להודות, באתי בתחושה של עבודה שצריך לעשות אותה, התחלתי להריץ סטים עם כל בחורה שהזדמנה לי, וכמו שאתם מנחשים ללא הצלחות מרובות. כל הסיפור לא השפיע עלי יתר על המידה וחזרתי לשולחן של החבר'ה שלי. המשכתי לצחוק וליהנות איתם. בכלל שכחתי שבחורה מספר אחת באותו ערב יושבת בשולחן הסמוך.

בצורה ממש פתאומית המבטים שלי ושל הבחורה שנראית טוב בשולחן הסמוך הצטלבו. בנקודה הזאת התחלתי לומר לעצמי בראש אין סיכוי שאני ישבור את המבט ראשון, לאחר שלוש שניות שאנחנו מסתכלים בעיניים היא מורידה את המבט שמאלה ולמטה. כאן אמרתי לעצמי יופי הצלחתי להביך אותה בעזרת כלי המשיכה שנקרא מבטים עכשיו אני צריך למשוך קצת את הזמן. הסתובבתי עם הגב אליה כאשר אני משחק אותה מסביר לאחד החברים שלי משהו, בערך דקה עם הגב אליה וחזרתי למקום שלי שבו אני יכול ליצור איתה קשר עין. ברגע שחזרתי למקומי – שוב אותו סיפור מסתכלים בעיניים למשך שלוש שניות כמובן שוב היא מורידה את המבט שמאלה ולמטה.
טוב, פה כבר אמרתי לעצמי "מה אני גנוב???", "נו מה אני עוד צריך?".

לאחר שהיא הורידה את המבט למטה אני המשכתי להסתכל לתוך העיניים שלה ומהר מאוד היא חזרה להסתכל עלי גם. תוך כדי המבט אני קם מהכיסא וניגש אליה כאשר אנחנו עדיין מסתכלים זה על זה.
לבחורה שום דבר עוד לא הספיק, וכמצופה, התחלנו עם מבחני הנשים הידועים. עוד לפני שהספקתי להתחיל איתה עם הפתיח שרציתי היא זאת שפנתה אלי ראשונה וזרקה לי מסגרת הערכה. אני מודה לא צפיתי את זה מראש וככה התנהלה השיחה:

היא: "אז מה אתה מתחיל פה עם כל הבחורות?".
אני: "בטח! איך אני יכול למצוא מי מתאימה לי אם אני לא בודק אותן אחת אחת באופן קפדני?".
היא: וואי, אתה יודע אף פעם לא קרה לי שהסתכלתי על גבר והוא באמת ניגש אלי".
ברגע שהיא אמרה לי את זה – אמרתי לעצמי ממש הרמה להנחתה.
אני: " אוי, אל תגידי את זה! כאילו, לי זה בסדר אבל לאנשים אחרים לא, עוד אפשר לחשוב שאת אחת כזאת שלא מתחילים איתה בכלל ושהיא בתולת שפתיים."
היא: כמובן מחייכת, "כן אבל גם אם הם כבר ניגשים, גברים תמיד נתקעים ואף פעם לא יוצא מזה כלום".
אני: פשוט תפסתי אותה בשיא הביטחון והדבקתי לה נשיקה כאילו שזה הדבר הכי בנאלי שיש, לנשק מישהי אחרי 2 דקות שיחה. אני יודע שזה נשמע הדבר הכי לא אמין אבל אני ממש רציני ככה זה היה בדיוק.
לאחר 2 דקות שאני מנשק אותה ליד החברים שלה –
היא: הפסיקה לנשק אותי ולחשה לי באוזן "לא נעים מהחברים".
אני: "צודקת, (תפסתי אותה במרפק, הזזתי אותה הצידה ופניתי לחברים) זה בסדר שאני אקח אותה לחמש דקות? "לחברים שלה לא היה מושג מה לומר לי”.
היא:"לא יפה, מה נשאיר אותם פה לבד?"
אני: "מה פתאום, שניהם ביחד זה כבר לא לבד".
היא: "טוב נכון".
אני: תפסתי אותה בשורש כף היד והובלתי אותה למקום יחסית מבודד בפאב.

ככה נשארנו ביחד עד שהחברים שלה הלכו, לפני שהיא הלכה אמרתי לה לרשום לי את הטלפון שלה והיא רשמה לי ברצון.
זאת הייתה החברה הראשונה שלי אחרי הקורס ואני חייב לומר שאין סיכוי שרבע מהדברים שתיארתי לעיל היו מתרחשים ללא הקורסים שעברתי. אני רוצה להזכיר שאת הערב הזה הייתי אמור להעביר בכלל בבסיס. בקשר לשני החברים שלי שהולך להם טוב עם בחורות, הם מאוד פרגנו, אפילו שלהם לא היה כלום באותו הערב. דבר אחרון בקשר אליך, עבודה קשה והתמדה משתלמות. אסור להתייאש, בין אם עברת את הקורס ובין אם לא. מאחל לכולם הצלחה רבה בתחום הפיתוי.

בברכה
גיל

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.