הסגירה בפראג

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:

חלק ראשון

החלטנו ללכת לחפש פאב מגניב בפראג ו"בטעות" (שהתבררה כמשתלמת!) נכנסנו לפאב קוקטילים נחמד.

אחרי סריקה מהירה ראיתי על הבר, רחוק מאיתנו ישבו 3 בחורות חמודות ששתיים מהן כל הזמן התמזמזו (HB9, HB7).

חבר שלי הלך לבר להזמין לו בירה ועל הדרך התחיל לדבר איתן. אני וחבר אחר ראינו את זה ואמרנו לעצמנו שאין לו סיכוי כי הן לסביות (אמונות מגבילות הורסות אותנו!). אחרי כמה דקות חבר שלי מגיע לשולחן ושואל אם בא לנו ללכת איתן למועדון.

אני והחבר השני מסתכלים אחד על השני ומחליטים שבכיף, לא מזיק לנסות (החלטה טובה!).

אנחנו עוזבים את השולחן ובאים לבחורות (HB6, HB7, HB9), מתפתחת שיחת היכרות קצרה (בלה בלה בלה, מאיפה אתן, שמות, בלה בלה בלה) שתסתבר אח"כ כלא רלוונטית כי גם ככה שכחתי את הכול… (חח)

החלטנו ללכת למועדון ומסתבר שעם הבחורות האלה היה גם גבר מקומי שממש לא אהב את הנוכחות שלנו וזה רק עיצבן את הבחורות (חחח I WIN ). בדרך איכשהו התחלקנו לזוגות שמדברים אחד עם השנייה (חבר1: HB7, חבר2 HB6, אני HB9).

השיחה שלי עם "HB9" הייתה סתמית תוך כדי שאני מפעיל המון כלי משיכה בלי באמת לשים לב (חח).

איכשהו הגענו לזה שיש לה חבר בפריז שהיא ממש לא אוהבת (אז מה את עושה איתו סתומה?!) והיא נמצאת איתו בגלל שהיא מרגישה מחויבות כלפיו (מפגרת), והוא נותן לה סוג של ביטחון כלכלי בלה בלה, אמרתי לה "אה, אז את נמצאת איתו רק בגלל הכסף… אה?" חח היא כנראה פירשה את זה שאני מתכוון שהיא זונה או משהו בסגנון והתגובה מיהרה לבוא "Fuck U" (עם אצבע..) לא ממש התנהגות סבבה. היא התעצבנה וניסתה לעשות לי רחוק בכך שהיא עברה לצד השני של הרחוב, כמובן שהחזרתי לה ביותר רחוק בכך שלא ייחסתי לזה חשיבות, התנהגתי כאילו זה לא מזיז לי (אפילו שמבפנים התעצבנתי עליה). ככה הלכנו דקה או שתיים כשאני בכלל לא מסתכל לכיוון שלה! (מה שכנראה שיגע אותה ממש), עד שהיא עברה לצד שלי ואמרה לי בקול סמכותי "תתנצל!" (IOI מישהו?…. חחח).

בערך חודש לפני המקרה הזה אימצתי פריים ממש טוב לדעתי שאני לא מתנצל על כלום!, אלא אם כן זה ממש מחייב, וגם את זה אני ממעיט לעשות, אז אמרתי לה בנחרצות "לא!" או אם תרצו "No" (חחח).

זה כנראה ממש שיגע והדליק אותה (היא לא ניראת כאילו מישהו אי פעם לא עשה מה שהיא רוצה..) והמנטרה הזאת חזרה כמה פעמים בכמה וריאציות שונות ("לא", "לא מתנצל", "אני לא מוכן להתנצל" וכו' ), עד שהחלטתי לשנות את זה ל"טוב, אני מוכן להתנצל רק אם תעשי בשבילי משהו קודם" (מישהו אמר "תיאורית הלופים"?), היא כמובן לא הסכימה (לדעתי שיט טסט שניסה לבחון את המסגרת שלי וכמובן שעמדתי בגבורה רבה), אז פשוט התנהגתי שזה הפסד שלה (המשכתי ללכת בלי להסתכל עליה בכלל, תיאורית הפרס!).

פתאום שמתי לב שנפתח ביני לבין החברים שלי פער כזה גדול עד שלא ראיתי אותם ועוד הייתה פניה (Dam Woman ), שנייה לפני שעברתי את הפניה הרגשתי שמישהו (או מישהי) תופס אותי בצווארון של המעיל ומושך אותי אחורה, מה שחשבתי שיתברר כשודד התברר בסוף כ- “B9H”. אחרי כל הברוטאליות יצא שאנחנו עומדים ממש קרוב והיא עם חיוך ממזרי כזה אומרת לי "תתנצל" בקול סקסי כזה, אני כמו אידיוט חושב לעצמי "פאק! מה אני עוד צריך לעשות כדי שהבחורה תבין שאני לא מתנצל???, God dam it”!.

אז כמו דביל אני מנסה להסביר לה בהיגיון שאני כבר אמרתי לה שאני לא מתנצל ככה סתם ואם היא רוצה את ההתנצלות שלי אז כדאי לה להתחיל להזיז את התחת (סתם צורת ביטוי), אבל חוץ מהאדיוטיזם הזה, תוך כדי שאני מנסה להסביר לה את הקטע הזה נופל לי האסימון שאני במצב מצוין לסגירה פה, אז התחלתי לשדר סקס ועשיתי לה KINO בגב ובזרוע וככה יצא שאנחנו מתקרבים אפילו עוד יותר ו – KC, קצר שלאחריו היא ניסתה להתנהג כאילו היא ניצחה או משהו בסגנון (זה נראה ממש מטומטם באותו רגע..)

המשכנו ללכת וראינו את החברים שלנו מחכים לנו בכניסה ולא מבינים למה התעכבנו…

אנחנו נכנסים והיא הפרינססה כמובן לא משלמת (מתי סלקטורים יבינו שלא יוצא להם מזה כלום הא?), אנחנו נכנסים ומסתבר שהגענו למקום ממש מגניב מתחת לאדמה עם רחבה שהיו בה מלא יפנים שיכורים וחשפניות (מה שחבר שלי הסיק בטעות שנכנסנו ל"מועדון חשפנות" היה בעצם מועדון עם חשפניות, יחי ההבדל הקטן), הבחורות יחד עם תום הלכו לבר ואני וחבר2 ניסינו לספוג קצת אוירה וגם קצת חשפניות…

פתאום חבר שלי קולט שאני לאט לאט מתרחק ממנה (אני חושב שקצת נלחצתי בקטע הזה), אז הוא פשוט דחף אותי אליה והיא קצת הובילה בקטע הזה שירדנו למטה לחשפניות (אה…, את דו…, איזה יופי…), מה שהעיף את המשיכה פה לשמים!, אז התחלנו לרקוד ככה שהיא לפני ואני צמוד אליה מאחורה ומבצע בשיטתיות קינו 360, מסובב אותה וMC קצר, חוזרים לרקוד והיא שמה את הידיים שלי על החזה שלה, אני מכניס לה ידיים למכנסים ומגיע למנוע! (הידד!), פתאום חבר2 מופיע מאחורי ומחליק לי קונדום לכיס (I love u man!).

החלטתי שהגיע הזמן שאני אוביל קצת את הסיטואציה אז סובבתי אותה ומשכתי אותה ביד למקום קצת יותר שקט. היא בתגובה שואלת אותי אם אני לא אוהב שהיא מסתכלת על החשפניות? אז אמרתי לה שממש לא מפריע לי אבל אני רגיל להכיר את הטרף שלי בדרך כלל לפני שאני אוכל אותו…

התחלנו לדבר קצת תוך כדי שאני מפעיל עוד קינו ומנסה ליצור קצת נוחות (מה שלא הבנתי אז שהיה ממש מיותר כי העסקה הייתה כבר סגורה מזמן…). אז היא שואלת אותי בן כמה אני ובתגובה אמרתי לה 25 כשאני בעצם בן 21, התגובה שלה הייתה, "You Are So Young!". אני חייב להבהיר שאמרתי את זה כי היא נראתה לי באותו רגע לא יותר מ-25! ואני ממש לא נראה 21, אולי יותר בכיוון של18…

אבל פתאום היא אומרת לי את המשפט הבא, "But for tonight it's o.k".

פתאום הבנתי שאני מתאמץ פה לשווא ואני בינתיים רק מחבל בסיכויים שלי (עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא), אז החלטתי לסיים את השטויות ואמרתי לה את המשפט הכי ישיר שאמרתי בחיים במועדו – , "O.k, Lets go to your place!".

קצת הפתיע אותי שהיא הסכימה אבל תכל'ס זה היה צפוי. חזרנו לכולם והיא דיברה קצת עם חברה שלה HB8 ואמרה לה שהיא לוקחת אותי אליה והיא עשתה לה תנועות כאלה עם הראש שהיא מאשרת אותי (הידד מס'2!), בינתיים התגנבו לנו פה מתחת לאף שני AMOG שניסו לגנוב לנו את הבחורות אבל גם איתם עמדנו בגבורה (אני וחבריי!), הבחורה עשתה כמה סידורים אחרונים ויצאנו. ממש ביציאה, המאבטח שם מסתכל עלי בפה פעור כזה שהוא לא מאמין עם מי אני יוצא משם… (הא! אמרתי לך שזה לא עוזר!!).

חלק שני

בדרך אליה היא קצת מתבלבלת בדרך (הולכים ברגל עם ידיים משולבות) ואני מעיף עליה קצת טיזינג והיא בתגובה "Stop it…., You Are So Cocky!" (חחח, מי אמר שאני לא יכול לעשות טיזינג?, דרך אגב המשפט הזה למעשה חזר על עצמו הרבה..).

פתאום היא עוצרת ואומרת לי "עכשיו תלך ראשון ואני אלך מאחוריך כדי שלא יראו שאני הולכת איתך, כי יש פה כמה שאולי יכולים לזהות אותי…", מגניב אז עכשיו נכנסנו לפריים של מסתורין וזה מגניב המשחק הזה אז קצת העצמתי אותו והיא ממש נדלקה מזה.

אחרי כמה מטרים היא חוזרת ללכת איתי יד ביד. אנחנו מגיעים סוף סוף לבניין שלה והיא פתאום נעצרת ומסתכלת על הידיים שלנו משולבות ואומרת לי "You know, this is so nice, I haven't felt like this in a long time" ( מה היא חושבת לעצמה, אני מספק רק סחורה איכותית).

אנחנו נכנסים ועולים במעלית וכמו בסרטים (זה פשוט נראה נכון באותו רגע) – MC מטורף במעלית (3 קומות אבל מעלית ישנה רצח אז עלינו לאט… חח), המעלית הגיעה ואנחנו יוצאים ואני מפעיל פה קצת Caveman על הבחורה ומצמיד אותה לקיר ו – MC .

אנחנו נכנסים והיא אומרת שהיא נכנסת רגע לשירותים ואני בינתיים מחליט שזה זמן טוב לחלוץ נעליים וגרביים וגם להוריד את המעיל, ומחכה לה…… פתאום היא יוצאת מהאמבטיה עם תחתונים וחזייה (כנראה ראתה את זה בסרט או משהו…. עדיין לא פגשתי בחורה שעשתה את זה בארץ..).

אני קצת הופתעתי מהעניין (מסתבר שגם היא כשהיא ראתה בבוקר את הבגדים שלה באמבטיה.. חחח) אבל לא התבלבלתי (וגם הייתי חייב לזרוק לה הערת טיזינג על זה "Wow!!, Your clothes are gone!!" עם חיוך מאוזן לאוזן) ניגשתי אליה והתחלתי לחרמן אותה שוב תוך כדי שאני מוביל לחדר השינה.

אנחנו מגיעים לחדר השינה ואני בתנועה זריזה מוריד לה את החזייה עם יד אחת..

FC

היה סקס ארוך מאוד!!, ומתיש (גיליתי שהיא כישרון מבוזבז והיא הייתה צריכה ללכת לתחרות המוצצת הטובה ביותר בעולם…), מעבר לזה אני לא אפרט כי זה פרטים טכניים.

אחרי זה שנינו היינו גמורים והיא הציעה לי להישאר לישון אצלה. נרדמנו עירומים והתעוררנו יחסית מוקדם (אני חייב לציין שהתעוררתי קצת לפניה ופשוט נהניתי מכל רגע כשאני מסתכל מסביב ורואה את האור מהחלון ואת הבלונדינית העירומה שישנה לידי עם חיוך על הפנים היפות שלה, ולחשוב שאני נמצא עכשיו בדירה שלה בפראג!, זאת הייתה הרגשה אדירה של ניצחון!), היא לא הלכה לעבודה ואני פשוט לא ממש רציתי לזוז (מה שהפתיע אותה ממש "Wow, you are the cuddly type ha?") אז שוב FC (אין כמו FC על הבוקר!). המשכנו לשכב ככה מחובקים אח"כ עד 12:30 (איזה כיף לא לעבוד!).

אמרתי לה שאני זז לראות קצת את חברים שלי וקבענו לדבר. אחרי החלפת מספרים שארכה קצת יותר מידי זמן יצאתי לדרכי..

חלק שלישי

דפקתי שנ"צ כזה במלון והתקשרתי אליה בערב. קבענו שאני בא אליה הביתה!.

הגעתי אליה באיחור רציני (שעה בערך) וראיתי אותה שותה יין ורואה סרט, בין הדברים הראשונים שהיא אמרה לי זה שאני יכול להישאר לישון שם גם היום (כמובן שהסכמתי).

היא גם החליטה שהיום היא לא תהיה כזאת קלה כמו אתמול והיא רוצה קצת לדבר (נשים!), בסך הכול לא ממש עניין אותי החיים שלה אבל זרמתי עם זה ועל הדרך הצלחתי לגלות בזכות פליטת פה לא מתוכננת שלה שהיא בת 28!!! (כן, אני יודע, פאק!!, מי אמר שבלונדיניות חכמות?? חח). התחלנו קצת חירמונים והיא שאלה אותי איך זה שאני כזה מנוסה ואם יש לי קטע עם נשים מבוגרות יותר (היא לא יודעת שבדיוק סיימתי את הקורס..), עניתי שכן כדי שהיא תהיה רגועה וכל הזמן נתנה לי קומפלימנטים על זה שאני ממש מיוחד, ושהיא לא מאמינה שזה קרה לה ושאני הגבר הראשון שישן לה במיטה, בכלל זה נשמע פתאום כאילו היא ממש מעריצה אותי (לא מאשים אותה..).

אני ממשיך בחירמונים ומגיע למנוע המטפטף וכמובן חייב להגיד "Wow, this is because of me?" וקיבלתי שוב "Stop it…., You Are So Cocky!" כמו קודם… לאט לאט נפטרנו מהבגדים והיא רצתה בחדר שינה אז עברנו אליו ושוב FC!

בבוקר התעוררנו מחובקים ושוב FC, והיא אמרה שהיא נכנסת למקלחת (יש עבודה היום) אז אמרתי לה שתעשה לי מקום (כיף ממש להתקלח עם בחורה…). סיימנו וליוויתי אותה לעבודה, ממש לפני שהגענו (היא מלצרית באיזה מסעדה) היא נתנה לי את אחת הנשיקות הכי טובות שקיבלתי!

אוקיי! אז מה היה לנו כאן?

פיתוי מצידי לא היה ממש, רק השתדלתי לא להרוס ובייחוד ראיתי שמה שאני עושה זה טוב כי זה לא נגמר בסטוץ קטן, הוא התפרס על יומיים (ביג ריספקט).

לא לצאת מהפריים בעד שום דבר, אפשר להתגמש אבל לא לצאת ממנו (ללכת עם השינויים אבל לעשות את זה בצורה שאתה שולט ומסכים עם השינויים הספציפיים!!), עקביות.

ממש נהניתי וגם קיבלתי ממנה המון חיזוקים לאגו שלי, דברים שעד שהיא אמרה אותם חשבתי כלא נכונים בעליל!.

תודה למאפ"י שבלי הקורס לא הייתי מצליח לקרוא את הסימנים ולתפוס את הרגע ולא לצאת AFC!.

לשפר:

אין פה הרבה מה לשפר כי היא עשתה את רוב העבודה אבל בכל זאת..

לקדם עניינים מהר יותר וכל הזמן להסתכל על הסיטואציה בראייה רחבה…

טל.

רוצה להצביע לסיפור זה על מנת שיזכה בתחרות? לחץ על כפתור ה-LIKE:
נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.