שמעת שאפשר לעשות עכשיו את הקורס של מאפי רק ב 1950 ש"ח?

כמו שהבטחתי, בסוף השבוע שעבר שלחתי לכולם מייל שבו הצגתי את המסלולים החדשים של מאפי להצלחה עם נשים. זה יצר טירוף כי אנשים ראו שיכולים לעבור את הקורס רק ב-1950 ש"ח והתחילו להציף אותנו בבקשות להצטרף לקורס במחיר הזה!

אם פספסת את המייל האחרון ואת כל מה שהיה רשום בו, אל דאגה, הנה הדברים החשובים בקצרה:
יצרנו 3 מסלולי לימוד חדשים – החל מהמסלול הזול שמתאים לכל כיס ועד למסלול מורחב שיש בו מגוון ענק של מרכיבי לימוד מתקדמים ותמיכה אישית מהצוות שלנו.
לרגל השקת המסלולים החדשים החלטנו לתת הנחה גדולה לכל מי שיירשם לאחד המסלולים (לכן קיבלנו ביומיים האחרונים מבול של בקשות להירשם לקורס).

אנחנו עוד לא סיימנו לטפל בכל הפניות, אבל נראה שהמקומות בקורסים הזולים ביותר הולכים להיגמר בעוד כמה ימים. אני יודע שזה יכול להיות מאוד מבאס בשביל חלק מהאנשים לפספס הזדמנות כזו.

בכל מקרה, מי שרוצה לנצל את ההשקה ולעבור את קורס "אמנות הפיתוי" במחיר מצחיק, אני ממליץ להירשם למסלול הזול ביותר כבר עכשיו (כל עוד יש את ההנחה), כמו שעשו רוב האנשים. מה שצריך כדי לקבל הזדמנות להיכנס לקורס במחיר של 1950 ש"ח, זה להיכנס לקישור הבא ולהשאיר את הפרטים. לחץ כאן עכשיו – המסלולים החדשים של מאפי >>

אהבת את הפוסט? השאר תגובה או שתף עם חבריך:
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים בפינה השמאלית למעלה.
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

2 Comments

 1. עוז

  עם כל הכבוד אני חושב שזה סתם פעולה מיותרת ולא נחוצה ואם להיות יותר גס פשוט גזלה.

  אם עד היום כל מי שעשה את קורס אומנות הפיתוי קיבל את כל מה שרשום בכל החבילות שיצרתם

  כיום הוא יוכל לקבל אותם רק לפי המחיר שהוא שילם. למה לדוגמא בנאדם שרכש את חבילת הבסיס(SILVER)

  לא יכול להנות מהאחריות על הקורס שניתנת רק בחבילת ה-GOLD? למה למשל בנאדם שעשה קורס ורוצה

  לעשות ריענון על הקורס כי בכל זאת יש הרבה חומר שצריך להכניס בזמן קצר יכול להנות ממנה רק אם הוא קנה את חבילת

  ה-PLATINUM?

  Reply
  1. יגאל (Post author)

   ידידי עוז,

   אם תתבונן בחבילות של הקורס, אתה תוכל לשים לב שהקורס במתכונת הישנה (עם כל התוספות והשירותים הנלווים) נשאר בדיוק כמו בעבר (ואפילו יש עליו עכשיו הנחה), רק שעכשיו הוא נקרא "חבילה מורחבת". זאת אומרת מי שרוצה לקבל את מה שהיה בעבר, באותו המחיר – יכול.

   מה שהתווסף, אלו מסלולים זולים יותר, עבור אנשים שלא רוצים את כל התוספות והשירותים הנלווים, אלא רוצים לקבל רק חלק מהדברים, אבל גם רוצים לשלם על זה בהתאם – פחות מאשר על כל החבילה הענקית.

   Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.