מה באמת בחורה רוצה? שבירת מיתוסים

יצא לך לשמוע בחורה מדברת על סוג הגבר שהיא רוצה ובסופו של דבר יוצאת עם מישהו שונה לחלוטין? זה קורה כל הזמן והסיבה לכך היא כזו: רוב הנשים לא מודעות לאותם הדברים שיוצרים משיכה (אגב גם רוב הגברים). לבחורה ממוצעת יש בראש איזושהי תמונה לגבי גבר שלפי דעתה היא רוצה (גבוה, שרירי, ספונטני ועם חוש הומור), אבל בפועל אלו לא בהכרח הדברים שגורמים לה להימשך. וברגע שמגיע גבר שיודע ליצור משיכה, היא תתחיל להימשך אליו והוא לא בהכרח יתאים לאותו התיאור עליו היא חשבה קודם.

כדי להבין את זה עוד יותר טוב, אנחנו צריכים לדעת שישנם מיתוסים שחונכנו להאמין בהם, אך הם לא בהכרח נכונים ומשקפים את המציאות. כבר כתבנו בעבר רבות על המיתוסים האלה, אך בו נחזור עליהם שוב פעם בצורה מסודרת.

נתחיל במיתוס הגדול ביותר – מראה חיצוני. הרבה גברים מאמינים שהם צרכים להראות טוב (שזוף, גבוה, שריר עם פנים יפות), כדי שבחורה תרצה אותם.
אולי גם לך יצא לשמוע את הידידות שלך מדברת על כך, אולי הן מאוד מתלהבות משחקן קולנוע שנראה טוב או מזמר כלשהו שהן מעריצות. ההתנהגות של בחורות סביב מראה חיצוני והדיבור שלהן על זה, מחזק אצלנו הגברים את המיתוס שזה באמת חשוב.
העניין הוא שהידידות שלך בעצמן לא מודעות למה שבאמת לוחץ להם על "הכפתור".
למראה החיצוני יש השפעה זניחה על משיכה של בחורה אליך. שאל את עצמך – כמה פעמיים יצא לך לראות גבר שלא נראה טוב יוצא עם בחורה כוסית? איך זה יכול להיות? היא לא רואה איך הוא נראה? רגע… אולי יש לו משהו אחר בנוסף למראה החיצוני. לשם כך בוא נראה את המיתוס הבא.

כסף – הרבה גברים מאמינים שככל שיהיה להם יותר כסף, כך יותר יצליח להם עם נשים. לא פעם שמעתי תוכניות של גבר לעבוד קשה, לקנות דירה, רכב יפה, לצאת למקומות יוקרתיים, להתלבש בבגדים יקרים ורק משם להתחיל את החיים עם בחורות. הכסף לא משמעותי בכלל לרמת המשיכה של הבחורה אליך. זה יכול להיות מאוד נחמד ונוח כשיש לך כסף ואתה מסוגל לפנק את הבחורה, היא גם תהנה מזה, אבל עבור המשיכה זה לא משנה בכלל.

להיות החבר הכי טוב שלה –
להפוך את עצמך לידיד הכי טוב שלה ולהתנהג איתה כאילו אתה החברה הטובה שלה.
להית הידיד שלה, זה אומר להקדיש את כל הזמן שלך לכך שאתה שומע את הסיפורים שלה, עוזר לה להתמודד עם בעיות, מגיע לאסוף אותה כשאין לה איך להגיע, שומע מה הבוס עשה לה בעבודה או מבצע כל דבר אחר שהיא רוצה. את הדברים האלה נחמד מאוד לעשות ובאיזשהו שלב במערכת יחסים גם חשוב לעשות את הדברים האלה, אבל גבר שהופך להיות "החברה הכי טובה" בשלב מוקדם, עלול לשמוע את המשפט הבא – "אתה מאוד נחמד וכיף לי איתך, ואתה באמת מדהים. כל בחורה שיהיה לה גבר כמוך תזכה בגדול, אבל אני לא נמשכת אליך". נכון, הבחורה לא נמשכת לידידים שלה – להיות ידיד לא יעזור לך להשיג אותה.

להרשים אותה – הרבה גברים אוהבים להרשים את הבחורה בכול מיני מעשים, שכביכול אמורים לגרום לה להימשך אליהם.
יצא לי לראות לא מעט גברים שנוהגים מהר כשהבחורה יושבת איתם ברכב או מדברים עם אנשים בצורה מסוימת (בוטה או מתנשאת) כדי שתרשים את הבחורה ששומעת אותם מדברים כך. ההתנהגות הזאת מגיע הרבה פעמים מהסרטים, שם יוצא לראות את הגיבור מרשים את הבחורה בעזרת התנהגות קיצונית כזו או אחרת. רק שבחיים זה לא ממש יעזור לך ובטח לא יגרום לה להימשך אליך.

לקנות לה מתנות – כבר יצא לך לקנות למשהי משהו בתקווה שזה יעזור לך לקדם איתה עניינים? הרבה גברים מנסים "לקנות" את הבחורה במתנות שואלים את עצמם: "מה אני יכול לקנות לה?". מתנות זה מאוד נחמד, אבל זה לא מה שגורם לבחורה להימשך אליך. אין שום בעייה שתיתן לבחורה מתנות או תפנק, במיוחד אם אתם נמצאים בקשר. אבל אל תעשה את זה כתשלום מקדים למשהו שאתה אמור לקבל בהמשך. יש הבדל בין לתת מתנות לשם המתנה עצמה, לבין לתת מתנות בתקווה שבעתיד תקבל על זה תגמול.

אלה הם רק חלק קטן מהמיתוסים הגדולים שגורמים להרבה גברים להשקיע הרבה מאמץ במקום הלא נכון. למעשה, מה שבחורה רוצה זה גבר עם ביטחון עצמי, כזה שיודע מה הצעד הבא שהוא הולך לעשות, גבר שיודע בדיוק מה היא צריכה ויכול לספק את את החוויה המיוחדת איתו. גבר שמשדר סקס אפיל ומכניס לה הרבה צבע לחיים.

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

7 Comments

 1. איתי בפורום => atai

  יפה, יפה מאוד
  כל הכבוד שריכזת את התובנות שאם גבר יאמין בהם או לפחות מודע אליהם, יעזור לו באינטראקצייה מול אישה .
  אני ישמח בשבילך שיש לך את הכלים להצליח עם כל בחורה.
  אני שמח על החוכמה שיש לך
  מקווה לעבור את הקורס
  ו.. חיים מדהימים שיהיו לך = ]

  Reply
 2. חסוי

  קודם כל מאמר ממש טוב! ואם כל גבר יפנים את זה שהוא לא חייב להיות כמו שהוא חושב שהוא צריך ויתרכז במה שאמרת אני בטוח שהוא יצליח!
  יש לי את הספר כבר כמה חודשים והוא ממש עוזר ואני גם קורא כל חומר אפשרי,אני יודע בערך איך משדרים סקס אפיל אבל לא בצורה מדויקת או שאני לא בטוח שזה נכון במלוא האחוזים,אם תוכל לתת הסבר כללי ולא מפורט כדי שאני יהיה בטוח-אודה לך. 

  Reply
  1. אמיר (Post author)

   תחשוב על בחורות שעושות את זה ותבין איך זה מרגיש מהצד השני. איך אתה מרגיש שבחורה סקסית עוברת לידך? מה שהיא עושה היא משדרת לך סקס – "סקס אפיל" גם אם היא תעשה את זה בצורה לא מדויקת אתה תרגיש משהו.

   Reply
 3. sexapil

  כרגיל, כתוב מעולה. התאכזבתי קצת, ציפיתי למשהו שעדיין לא שמעתי.

  כשכתבת על גברים שנוהגים מהר, עלתה לי תמונה של מהיר ועצבני 2 כשבריאן נוהג ומסתכל על אווה מנדז בעיניים, כשהוא מתעלם לגמרי מהכביש והיא מתחילה לצחקק כמו מטומטמת. מבטים => משיכה => סימן התעניינות => צחקוק.
  קל להתבלבל ולחשוב שזה בגלל הנהיגה. אחחחחח! אווה מנדז 🙂

  Reply
 4. עומר

  טוב אז האמת שיש לי שאלה שלא קשורה ממש למאמר אבל אני חייב שתעזרו לי למצוא פיתרון.אני דלוק על מישהי שיש לה חבר. היא גם מרגישה אלי משו ושאנחנו לבד היא מרגישה שיש משו רומנטי. המערכת יחסים שלה עם החבר לא תבוא. לא ראיתי אותה כבר שבועיים וסיכמנו שלא נדבר חודש כי יצאה לקורס. אמרנו שבזמן שהיא שם תחשוב מה רוצה לעשות. יצא שכן דיברנו וראינו שיש רגיעה מהצד שלי ושלה. אני עדין לא רוצה לוותר עליה. אני לא יכול פשוט לא לדבר איתה או להיות איתה קר כי שהיא תחזור אני יצטרך לראות אותה הרבה מאוד,מה שגם אני לא יוכל להגיע איתה למשהו כאשר היא פנויה כי אנחנו לא מדברים. בקיצור אני רוצה אותה,אני לא יודע מה קורה לה שם ומה הולך לה בראש או מה המצב עם החבר שלה אני רק יודע שאנחנו מדברים בסמסים ואני מרגיש שיש משו.

  Reply
 5. gaba26

  באמת שכל מה שאמרת זה נכון בוודאות .. במיוחד אצל הבנות הישראליות ..
  אבל יש לי שאלה אליך אמיר .. ואני רוצה שתענה לי בכנות .
  זה נכון שהקורס אומנות הפיתוי שמועבר אצלנו ארץ, מותאם לאופי של בחורות ישראליות?
  כי לפי דעתי וגם ממה ששמעתי מהרבה אנשים שטסים לחו'ל – נגיד אמריקה – שהיא התרבות הכי מושפעת ומוחצנת בעולם.
  קל לקנות בחורות , צריך להרשים אותם , צריך להראות טוב , צריך שיהייה לי כסף , צריך איזה מכונית מפוארת כדי להעמיס בנות,
  ועוד הרבה מיתוסים שכן עובדים עליהן שמה . לא יעבדו בארץ.
  לכן גם הרבה אנשים טסים לחו'ל כדי למצוא סקס בצורה הכי מהירה . כי מבחינתם בארץ הם בקושי מצליחים..
  אני אשמח לשמוע ממך תשובה , ודעה .

  Reply
  1. אמיר (Post author)

   הכול תלוי בגבר, בכישורים שלו ומה שהוא משדר. מי שלא יודע לעבוד בארץ יהיה לו קשה גם בחו"ל.
   אחת הסיבות שהולך לגברים עם נשים בחו"ל זה בגלל שהם מאמינים שיכול להיות שונה והם משדרים משהו שונה. בסך הכול, הכול נמצא בראש.

   Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.