מהו הדבר הראשון שאתה צריך להגיד לבחורה? (מאפי-TV פרק 5)

בעבר, כשראיתי בחורה ממש מושכת, הייתי מת לגשת אליה ולהכיר אותה… היה לי את כל הזמן שהייתי צריך כדי להתחיל שיחה. אבל ברגע שרציתי לעשות צעד קדימה ולפתוח את הפה, הרגשתי שאין לי מושג מה להגיד לה! ואז הייתי עוצר ולא מנסה בכלל לגשת אליה.

מכיר את זה? אני מניח שכל אחד חווה את זה לפחות פעם אחת.

אחרי מצבים כאלה הייתי עובר בראשי על כל מיני משפטי פתיחה שאוכל להשתמש בהם בפעם הבאה שתהיה לי הזדמנות. והזדמנויות לא היה חסר. רק שאני הייתי מוותר עליהן אוטומטית, כי לא ידעתי איך להתחיל את השיחה עם הבחורות שראיתי. זה היה נורא מתסכל.

הרבה יותר מאוחר אני הבנתי שזו אחת הבעיות של רוב הגברים – הם לא ניגשים לבחורות, כי לא יודעים מה להגיד וזה גורם להם להרגיש חסרי ביטחון. הרי אם אתה יודע מה להגיד ואיך להסתדר בסיטואציה, אין לך ממה לחשוש…

הסתבר שהפתרון לבעיה היה כל הזמן מתחת לאף שלי, והייתה חסרה לי רק תובנה אחת כדי לסדר את הפאזל הזה, כך שתמיד אוכל לדעת מה להגיד לבחורה, ואפילו לא אצטרך להמציא נושא שיחה מתאים. השיטה שמצאתי פותרת את הבעיה הזו כל כך בקלות, שזה מדהים!

בפרק החמישי של מאפי-TV חשפנו עם גדעון את אותה התובנה שאתה צריך, כדי שתמיד תדע איך להתחיל שיחה עם בחורה ואיך למצוא את משפט הפתיחה הטוב ביותר, בלי לשבור את הראש.

הפרק נמצא בקישור הבא: מאפי TV פרק 5 – משפט הפתיחה הכי טוב שלך [וידאו לצפיה]

אהבת את הפוסט? השאר תגובה או שתף עם חבריך:
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים בפינה השמאלית למעלה.
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.