להזמין אותה לדרינק יכול להרוס או לעזור?

הרבה לפני שהפכתי למדריך בקורס, הייתה לי שאלה שמעסיקה הרבה גברים: האם צריך לשלם על בחורה בפאב כדי להתחיל איתה? הייתי כל כך סקרן לדעת מה חושבים החברים שלי עד שמצאתי את עצמי עושה סקרים, התעניינתי ושאלתי חברים שענו כל מיני תשובות: "זו דרך להוכיח שגבר הוא ג'נטלמן" אמר אחד, "התנהגות כזו מושכת נשים" הוסיף אחר, ויש איזה חבר שענה בביטחון "מה השאלה בכלל? נשים מצפות מהגבר לשלם עליהן". למרות כל התשובות שקיבלתי, עדיין לא הייתי בטוח אם זה נכון להתחיל עם בחורות בצורה כזו.

מכירים את השיר של גידי גוב? "עוד בנעורי, כשפגשתי בחורה יפה, ניגשתי, גיששתי, ביקשתי, ת'חננתי, עוד בנעורי – היא כבר אז אמרה לי לא!". יכול להיות שהטעות של גידי הייתה שבמקום לגשש, לבקש ולהתחנן, הוא פשוט היה צריך לקנות לה משהו לשתות? יכול להיות שבכך היו מסתיימות הצרות שלו? לא בטוח, פעמים רבות גם אני עשיתי את הטעות הזאת: ראיתי בחורה יפה בפאב, ניגשתי אליה, הזמנתי אותה למשקה, ניסיתי לפתח איתה שיחה וגיליתי שהלך הכסף והלכה הבחורה. אתם בטח מבינים שאחרי כמה פעמים כאלה שאלתי את עצמי "האם זו דרך טובה להשיג בחורות?" ולא הייתה לי תשובה חד משמעית. יצא לכם לנסות את השיטה הפופולארית הזו? לפחות ראיתם ניסיונות כאלה מהצד? נסו להיזכר: מה בדרך כלל התוצאה של הגישה הזו? למה, בעצם, השיטה הזו לא כל כך עובדת? למה התנהגות שהיא כביכול אדיבה ומנומסת משאירה אותך כל כך הרבה פעמים לבד או מקסימום עם ידידה?

אחרי הרבה ניסיונות כושלים ודחיות כואבות למדתי את הכלל החשוב הבא: לעולם אל תקנה לבחורה משקה בפעם הראשונה שאתה פוגש אותה. זה כלל שמבוסס על היגיון: קודם כל איזו סיבה יש לך לשלם עליה? אם אתה לא מכיר אותה והיא לא מכירה אותך, אתה לא חייב לה כלום והיא יודעת את זה. אם תזמין אותה לקוקטייל או לכוס בירה או לסנדביץ' בחינם, היא תרגיש שהיא קיבלה משהו תמורת כלום או תמורת זה שהיא יפה ולכן מגיע לה – פגשתי לא מעט בנות מפונקות שבאמת חושבות ככה. למה זה נורא? זה לא נורא, אולי היא אפילו תחשוב שאתה בחור חמוד ונחמד, אבל בזה יסתיים העניין שהיא תגלה בך!

חשבת למה כשאתה "משקיע" בבחורה, ההשקעה לא נותנת את פירותיה והבחורה לא נענית לך? יש לזה הסבר פשוט. קוראים לזה "מה שבא בקלות, הולך בקלות" ובדרך כלל אומרים את זה על כסף. הבחורה שאתה רוצה עשויה להרגיש שהיא מקבלת משהו בלי מאמץ, היא עשויה לחשוב שאתה "מוכר" את עצמך בזול, שאתה לא אתגר בשבילה, וזה יוריד את הערך שלך בעיניה. האמן לי שכשאני אומר לך שכדי שבחורה תהיה מעוניינת בך, אתה צריך לעורר בה משיכה כלפיך, ומשיכה יוצרים על ידי אתגר. הבעיה של רוב הגברים היא שכשהם ניגשים לבחורה, הם מוכנים לעשות בשבילה כמעט הכול, כולל להוציא עליה כסף, העיקר למצוא חן בעיניה והם לא מבינים שהם עושים בדיוק את ההפך.

אני אומר דבר כזה – כשאתה ניגש לבחורה, תאפשר לה לרצות אותך, תן לה לנסות לזכות בתשומת הלב שלך, שתתאמץ קצת בשביל המחמאות והמתנות שלך, או בקיצור – תן לה "לעבוד".

זו גם האסטרטגיה הכי טובה שיש כדי לבלוט לעומת גברים אחרים שעדיין לא למדו את זה! נשים כל כך רגילות לפגוש בחורים "קלים להשגה", שוויתור מצדך על ההתנהגות הגברית האופיינית יכול להספיק כדי לגרום לה לשים לב אליך יותר מכל השאר. מסכימים איתי? לא מסכימים? אשמח לדעת מה אתם חושבים: האם להזמין אותה לדרינק או אפילו לסנדביץ' זו התרפסות או נימוס? זה מגדיל או מקטין את הסיכויים איתה? ואם כן להזמין, אז באיזה שלב? מה הניסיון שלכם אומר?

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

18 Comments

 1. רועי

  אני מסכים איתך, כאשר אתה קונה לבחורה משהו אפילו לא משקה משהו מסוים בוא נקח למשל מתנה זה נראה לבחורה כאילו אתה מנסה לקנות אותה השלב שבו צריך לקנות משהו לבחורה זה רק כאשר יוצאים לפגישה הראשונה וישנה משיכה חזקה אז בסוף הפגישה מתוך טעמי הרגשת הגבר עליך לשלם עליה לפעמים היא תרצה לשלם בעצמה…. 😉

  Reply
 2. pussypleasure

  פעם בחורה אמרה לי על זה " בתל ברוך תמצא בחורות שתוכל לקנות בכסף.."

  Reply
 3. צהלי

  אני מסכים איתך לגמרי אני אפילו יכול לספר לךאל מקרה שבו הכרתי בחורה כי אני היחיד שלא הזמין אותה
  למשקה ויש גם כאלה שמנצלות את זה כי תמיד היה הפראייר התורן שיקנה להם משקה רוב הבנות מבינות שאתה מנסה לקנות אותן בכסף העניין שלהן בבחור דיי יורד.

  Reply
 4. יוני ברגמן

  בחורה שראיתי עכשיו בפאב לא תקבל לא דרינק ולא נעליים. אני אגש אליה אדבר איתה ואבקש טלפון. בפגישה הבאה כבר כמובן לא יאה לא לשלם על הדרינק. אבל רק כשזו פגישה שהיא ממש דייט וככה אתה לא יוצא איזה פראייר שהזמין אותה למשקה כשהיא בכלל יוצאת עם ידידים וידידות.

  Reply
  1. JohnHancock

   קבל לייק יוני! 🙂

   Reply
 5. בחורה שיודעת.

  אז זהו שלא!!!
  גבר אשר אצא איתו לדייט ראשוני,ולא ישלם עליי וישלם רק את חלקו…
  לא אצא עימו שוב .!!!
  זה יוכיח לי את מידת הג'נטלמנטיות שלו[שתיעלם פתאום}
  אז מספיק עם השטויות האלה!!!!!
  אישה יודעת מה היא שווה,ביחוד אם היא ניראית כמוני:) ואם גבר שיוצא איתי לא שווה אותי ולא יהיה מספיק ג'נטלמן לא זה יהיה הגבר שלי!!!

  Reply
  1. צהלי

   לבחורה שיודעת אחד שנראה כמוני ויודע שהוא נראה טוב לא ישלם אל שום בחורה יש מקום אחד ששם משלמים אל בחורות ואם את לא שם אז אין שום סכוי שבעולם שאני אזמין אותך לדרניק אל חשבוני יופייך לא מקנה לך שום זכות לדרינק אל חשבוני העניין של התשלום אל בחורה בדייט הראשון נתון שיקול דעתו של הבחור נראה לך שבפגישה ראשונה שתהיהכנראה גם האחרונה אני עוד אשלם עבור הבחורה ולגבי זה שאם משהו מזמין אותך למשקה בפאב את אפילו לא מתיייחסת אז כנראה שנפלת אל בחורים סמרטוטים אחד כמוני אפילו לא יגש לסנובית כמוך אני יודע מה אני שווה אני לא צריך טריק כזה זול כדי להשיג אותך ולסיום את אחת שתיימרת להיות אחת שיודעת
   לא אחת שיודעת.

   Reply
   1. מוטי

    אחי צהלי,

    אי אפשר לקרוא מה שאתה כותב. שים סימני פיסוק! תחלק לפסקאות!
    אל תתעלל באנשים, אנחנו לא בכיתה ב'. כדי שנתייחס ברצינות למה שאתה כותב, תתיחס ברצינות בעצמך לאיך שאתה כותב.

    Reply
    1. צהלי

     מוטי התגובה לא היתה מיועדת לך, בלי קשר לקחתי לצומת לבי.
     ועוד משהו תתייחס ולא תתיחס.

     Reply
   2. עמוס

    ועוד הערה בונה
    אחי יש הבדל בין המילה -על – והמילה -אל- , תעשה טובה לאלה שמשקיעים מזמנם מכבדים אותך, וקוראים את מה שאתה כותב,ותתיחס להבדל שבין שני המילים,כי מאוד קשה להבין מה קוראים כשיש בילבול בין שתי המילים האלו.
    קח את זה כביקורת בונה

    Reply
 6. בחורה שיודעת.

  גברים….אני כמובן התכוונתי לדייט,כן?!
  בבר אני אפילו לא אתייחס למישהו שהזמין אותי לדרינק..זה ייראה לי זול.
  בייחוד אם הגבר מבקש מהברמן ש"ישאל אותי מה אני
  שותה.ושלגבר אין אפילו טיפה של ביטחון לגשת אליי.
  זו דרך זולה להתחיל עם בחורה.

  Reply
 7. שרון משה

  קשה לאתגר כשאתה בעצם זה שניגש

  Reply
 8. מי שיודע באמת

  תקשיבי "בחורה שיודעת",בקטע של הדייט אני לא מסכים איתך ויש מלא בחורות שמסכימות איתי-גבר לא חייב לשלם בדייט ראשון עלייך,לא ברור לי מה ג'נטלמן כל כך בהתנהגות הזו… חוץ מזה עדיף משהו לא יקר על ההתחלה כי אתם רק מתחילים להכיר באמת,אלא אם אתם מחפשים משהו זול…

  Reply
 9. מי שיודע באמת

  לשרון משה-באמת קשה לאתגר כל עוד אתה זה שניגש אז יש כמה שיטות כמו להראות ביטחון עצמי בגישה ישירה או להתעניין במה שהיא עושה ולהעביר דעה/להעביר ביקורת קלילה עליה-התנהגות לבוש ועוד-כל אלה נותנים פתיחות טובות לשיחות שיזרמו

  Reply
 10. שי....

  מפאת העובדה שיש המון דייטים 🙂 רציתי לדעת אלו מקומות אתם חושבים שטובים וזולים לקחת לדייטים ?

  Reply
 11. צהלי

  למי שיודעת בדייט הראשון אני לא חייב לשלם עלייך כי אני יודע מה אני שווה במיוחד אחד שנראה כמוני
  אני מבין שאותך אפשר לקנות בכסף (בלי לעליב) אני חושב שבחורה שמכבדת את עצמה לפחות גם אם זה רק בשביל הנימוס יכולה להציע לשלם אל עצמה ואם בגלל זה את שופטת בחור אז אז לא ראויה לצאת אתי אפילן לא לדייט ראשוני.

  Reply
 12. צהלי

  למי שיודעת בדייט הראשון אני לא חייב לשלם עלייך כי אני יודע מה אני שווה במיוחד אחד שנראה כמוני
  אני מבין שאותך אפשר לקנות בכסף (בלי לעליב) אני חושב שבחורה שמכבדת את עצמה לפחות גם אם זה רק בשביל הנימוס יכולה להציע לשלם אל עצמה ואם בגלל זה את שופטת בחור אז אז לא ראויה לצאת אתי אפילו לא לדייט ראשוני.

  Reply
 13. חסוי

  שיט, המצב שלי קטסטרופה אם ככה. לי אין אפילו את האומץ לשאול בחורה אם בא לה לשתות…
  ובדייטים ראשונים אני תמיד משלם על הכל.. אם יש דייטים

  Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.