חג הפסח הוא סיבה טובה לעשות עוד צעד לקראת החירות האישית שלך

מזמן לא עדכנתי כאן והגיע הזמן לחדש לאט לאט את פעילות הבלוג, הרי שזו אחת הדרכים שלנו להיות אתכם בקשר ישיר, לקבל מכם תגובות ולנהל דיונים מעניינים מחוץ לפורום עם כל חברי הקהילה.

ראשית אני רוצה לאחל לכולם חג פסח שמח וכשר!

למרות שיציאת מצריים הייתה מזמן, כל אחד מאתנו "נלחם" את היציאה האישית שלו מגלות לחירות בכל תחומי החיים – אם זה בפן הכלכלי, החברתי, הזוגי או האישי. אני בטוח שכמעט כל אחד מרגיש שהוא יכול הרבה יותר, מגיע לו הרבה יותר, אך יש לא מעט דברים שעוצרים בעדו (כן, לכל אחד יש את הפרעה האישי שלו) ומקשים עליו לממש את החזון שלו. אך למזלנו יש לנו מורי דרך (כן, כל אחד יכול למצוא בסביבתו את המשה האישי שלו) שתמיד יכולים לעזור, לכוון, לדחוף בעת הצורך ויש להם את האומץ לעשות את מה שהאחרים לא מעזים. מורי הדרך יכולים להיות בכל מקום, צריך להסתכל סביב ולא צריך ללכת רחוק. אלו יכולים להיות אפילו הורים או החברים הקרובים שלכם.

אנחנו במאפי החלטנו להקדיש את חג הפסח לנושא של הכרויות באינטרנט. אנחנו יודעים שאתם אוהבים לגלוש בפייסבוק, במקושרים, באתרי הכרויות ותמיד יש תקווה למצוא שם מישהי שתהיה לטעמכם (יש שם מלא בחורות שנראות מעולה. אני יודע כי גם אני נכנס לשם מדי פעם) ותוכלו להיפגש איתה גם בחיים האמיתיים. אז אנחנו רוצים לעזור לכם סוף סוף לעזוב את המחשב ולממש את התקוות הללו. לשם כך אני נותן לכם קישור להרצאת וידאו בנושא. הקישור נשלח במייל לכל המנויים כבר לפני יומיים, אבל מי שפספס אני מפרסם אותו כאן שוב.

העקרונות המנצחים להצלחה עם נשים באינטרנט

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

2 Comments

 1. חן

  שלום שמי חן ואני הייתי רוצה להירשם לקורס שלכם אך יש דבר אחד שמונע ממני לעשות זאת.
  שמתי לב שלרוב הגברים יש בעיה לא באיך להתחיל עם בנות אלה פשוט יש להם בעיה בבטחון עצמי,וכאשר הם באים להתחיל עם בחורה הבטחון העצמי שלהם מתחיל להגיד להם כל מני דברים שמפריעים להם להתרכז באיך להשיג את הבחורה וממילא כשהם מרוכזים בדברים כמו מה חושבים עליהם או מה הבחורה חושבת עליהם במקום בדייט עצמו הם אוטומטי נכשלים.
  לי באופן אישי יש בעיה שאיכפת לי יותר מידיי מה חושבים עליי וזה פוגע לי בבטחון העצמי ,אם אתם תגידו לי שבקורס שלכם תוכלו לפתור לי ב100 אחוז את הבעיה הזאת שיותר לא יהיה אכפת לי מה אומרים או חושבים עליי אז אני נרשם בהזדמנות האשונה.

  Reply
  1. יגאל (Post author)

   היי חן,

   הבעיה שלך היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר של התלמידים שלנו. אנחנו מטפלים בה כבר ביום הראשון של הקורס.
   אתה מוזמן להרים אלינו טלפון והנציגים שלנו יספרו לך יותר על איך הקורס יוכל לעזור לך לפתור את הבעיה ואילו הצלחות תוכל להשיג בעזרת השיטה שלנו, ברגע שהבעיה תיפתר.

   Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.