המהפכה הפרטית שלך בראש השנה

אני כותב את הפוסט הזה רגע לפני כניסת ראש השנה, כדי לומר כמה מילים שעל ליבי ברגעים אלו. אני מניח שבימים האחרונים קיבלת המון מיילים עם ברכות לראש השנה ועם תמונות של תפוח בדבש ורימונים… אני קיבלתי.. בהתחלה זה היה נעים, אחרי יום זה היה מעייף, ואחרי יומיים כשהמייל שלי היה מוצף בהודעות כאלה מכל ארגון ואתר שאי פעם הייתי רשום בו, זה התחיל לעצבן. אני לא רוצה לעצבן אותך ולהיות עוד אחד מאלה שכותים איזו ברכה של 3 שורות ומצרפים אליה תמונה של תפוח בדבש. לכן, אני רוצה להגיד כמה מילים מעבר לברכה סטנדרטית לראש השנה.

אני רוצה לאחל לך המון אהבה, אושר והנאה מהחיים בשנה החדשה. השנה שחלפה הייתה שנה של מהפכות שהחלו בארצות סביבנו והמשיכו בתוך החברה שלנו. יש הרבה קולות, הרבה דעות, הרבה ביקורת והרבה רצון טוב של אנשים לחיים טובים יותר. בלי להביע את דעתי לכאן או לכאן, אני בטוח שבתסיסה כמו זו שמתרחשת היום בחברה שלנו ישנו פן חיובי מאוד חשוב – היא גורמת להרבה אנשים להתחיל לחשוב על החיים האישיים שלהם ולהתחיל לחיות בצורה קצת פחות עיוורת כלפי מה שקורה סביבם.

יש דבר אחד שקשור למהפכות והוא נורא משמח אותי. זוהי הקהילה שלנו. יש לנו קהילה נפלאה של אנשים שכבר מזמן החליטו לעשות מהפכה בחיים האישיים שלהם, שהוציאו את הראש מהחול, שהחליטו לקחת אחריות על החיים של עצמם ולפעול בצורה אקטיבית כדי לשפר אותם, ולא רק בתחום של זוגיות, אלא הרבה מעבר לכך. בשביל חלק מכם מאפי היה רק צעד ביניים בדרך לשיפור העצמי. בשביל חלק אחר מכם, הדרך לשיפור העצמי רק החלה ממאפי, ומכאן גיליתם עולם מופלא ומעניין ועכשיו השמיים הם הגבול עבורכם.

כשאני נכנס לפורום ורואה את כל המאמרים שנכתבים על ידכם והדיונים שנפתחים על נושאים שקשורים לעיסוקי היום-יום, לפיתוח האישי של אנשים, לשיפור של אספקטים שונים כמו עבודה, יחסים עם משפחה, ספורט, צבא ועוד…, לדברים הבנאליים שרוב האנשים לא טורחים לחשוב עליהם כלל, אבל חברי הקהילה שלנו עוזרים בהם אחד לשני, משתפים ותורמים מניסיונם, אני נפעם. אלו דברים שלא מובנים מאליהם לרוב האנשים ואין הרבה מקומות שבהם הקהילה יכולה להיות כוח כל כך מגובש, תורם ומעצים לחברים שלה.

מרבית התאוריות הסוציולוגיות אומרות שהחברה היא הרבה יותר מסך מרכיביה, ואני בטוח שהקהילה שלנו היא דוגמא מצויינת לכך. הרבה מזה בזכותכם ובזכות כך שאתם נוקטים עמדה אחד עבור השני. בעוד יומיים כולנו ניכנס לשנה החדשה ונמשיך בחיים כאילו שום דבר מיוחד לא קרה, אבל נקודת המעבר הזו היא הזדמנות עבורכם להסתכל אחורה, לשבח את עצמכם על כל הדרך שעברתם ועל הדברים שלמדתם במהלך השנה האחרונה, ולהביט קדימה כדי להציב לעצמכם יעדים שתוכלו לשאוף אליהם בשנה הקרובה.

אנחנו נהיה אתכם גם בשנה הבאה ונשתדל להוות עבורכם דוגמא, כוח ממריץ ומגבש שיעזור לכם להשיג את מטרותיכם.

שנה טובה!

יגאל שטארק

אהבת את הפוסט? השאר תגובה או שתף עם חבריך:
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים בפינה השמאלית למעלה.
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

3 Comments

 1. יונתן

  נכנסתי לקהילת מאפ"י ב1 באפריל כשעשיתי את שלב א'…
  זה שינה אותי לגמרי וככל שעובר הזמן אני מגלה את האקפט והשינוי שחל בי.
  שתהיה לכולנו שנה טובה מלאה בהצלחות וברגעים שלא ישכחו לעולם.

  Reply
 2. נועם

  גילתי את מאפי לפני שנה וחצי בזכות חבר שלי וזה שינה לי את דרך החשיבה על כל החיים ולא רק על בנות
  והתחלנו לספר את גם לחברים שלנו כדי לעזור להם וגם הם עברו שיניו גדול

  Reply
 3. נועם

  ואני מאמין שזה דבר שכל גבר מגיל ואפילו נערים צריכים להכיר כמה שיותר מוקדם

  Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.