האם כדאי להחזיק ידיים בפגישה ראשונה?

אתמול עניתי על 3 שאלות שאנשים כתבו בעמוד הפייסבוק שלנו. בכל יום אעלה כאן את אחת השאלות והתשובה עליה, כדי שכולם יוכלו לקרוא.

השאל הראשונה הייתה:
מה אתם אומרים, כדאי להחזיק ידיים בפגישה ראשונה?
ואם היא מתחמקת מהסיטואציה איך לפעול בתגובה?

התשובה שלי בקצרה:
להחזיק ידיים זה שלב מאוד הגיוני בהתקרבות שלכם, והדייט הוא מקום מצויין להגיע לשלב הזה. כדי שבחורה תרצה להחזיק איתך ידיים בדייט, צריכים להתקיים שני דברים:
א. היא צריכה להימשך אליך.
ב. היא צריכה להרגיש נוח איתך.

אם היא יצאה איתך לדייט, כנראה שהיא נמשכת אליך במידה מסויימת, אבל לא תמיד היא מרגיש נוח איתך על ההתחלה. לעיתים דרוש לה זמן כדי להשתחרר לידך ולהרגיש בנוח (בדיוק כמו שהזמן הזה דרוש לך).

יש בחורות שירגישו את הנוחות הזו מהר מאוד ויש כאלה שדרוש להן יותר זמן. אם אתה רואה שהיא זורמת איתך בשיחה בקלילות, מראה סימני התעניינות ומתקרבת אליך עם הגוף, זה יהיה תזמון מצויין להחזיק ידיים וכנראה שלא תטעה אם תיקח את היד שלה ברגע כזה.

במידה והיא נרתעת (וזה יכול לקרות אם זה המגע הפיזי הראשון שלכם בדייט), אז קח צעד אחורה, תן לה זמן נוסף להרגיש איתך בנוח ונסה שוב מאוחר יותר. זכור שאם היא יצאה איתך לדייט, ממשיכה לבלות איתך, נהנית בחברתך ומראה סימני התעניינות, כנראה שהיא נמשכת אליך. ולהחזיק ידיים, זה צעד מאוד הגיוני ליצירת ההתקרבות ביניכם.

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

2 Comments

 1. עידו

  היי יגאל, אהבתי את התשובה שלך וברשותך אוסיף לה את המיצוב של החזקת הידיים בתוך שאר הדייט
  להחזקת ידיים יש עוד משמעויות בדייט, זהו למעשה איתות מצד הבחורה שעד עכשיו הדייט הלך טוב ושהיא מעוניינת להמשיך הלאה, והביטוי בשטח לזה הוא שהיא מצפה שבמוקדם או במאוחר בערב הזה אתה תחתור לנשיקה (שאם זו תעשה כמו שצריך גם הנסיון הזה יענה בחיוב). מאחר שהחזקת ידיים היא צעד או שתיים לפני נשיקה זה אומר שלא יהיה קל להגיע למצב הזה ואם כל כמה שלגברים זה נראה כמו צעד מובן מאילו, המשמעות הנוספת שמתלווה מוסיפה משקל רב לעניין הזה מצידה של הבחורה, מה שאומר שדייט נוח בלבד למשל לא יספיק, ובמצב כזה הימנעות מהחזקת ידיים תהיה יותר לגיטימית מהענות.
  בכדי להגיע למצב שהבחורה נענת בחיוב להחזקת ידיים צריך שכל הדייט כמכלול ילך כמו שצריך, לכן לכל מי שיש סכמה בראש לאך דייט טוב מתנהל (שלא כולל את השלב של החזקת הידיים), שיקח את החזקת הידיים וישלב אותה במתכון בערך 5 דקות לפני שהוא מתכנן לחתור לנשיקה. ההחזקה הזו תהיה האינדיקטור שלכם למה הבחורה חושבת על הדייט עד לרגע הזה והאם ראיתם אותו באותו ראש. במקרה הטוב זה יאפשר גלישה נוחה ובטוחה לנשיקה ובמקרה הרע זה יחסוך לכם סירוב ישיר לניסיון לנשיקה, שזה מצב שתמיד טוב להימנע ממנו

  Reply
 2. נ

  עידו , אחלה תגובה , החכמתי תודה!

  יגאל , ממש נהנתי לקרוא , תודה ומקווה שתפרסמו עוד מאמרים .

  Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.