האם גבר ואשה יכולים להיות "רק ידידים" ולמה נשים לא מבינות עד כמה זה מורכב?

נחשב שאנחנו הגברים, מתקשים להבין נשים. אבל עד כמה הנשים מבינות אותנו, הגברים? את הרגשות שלנו, את מה שעובר אצלנו בראש, את הציפיות שלנו מהן ואת הרצונות החבויים שלנו?

בוידאו שתראו עכשיו, שני חברים יצאו לבדוק האם גבר ואשה יכולים להיות "רק ידידים" ותו לא. מסתבר שלגברים ולנשים יש תשובות מנוגדות לחלוטין על השאלה הזו. רוב הנשים בטוחות שזה אפשרי (כנראה בגלל שזה אפשרי מבחינתן, בלי שהן חושדות שזה לא כל כך פשוט מצד הגבר), אבל הגברים יודעים עמוק בפנים, שרובם לא יכולים להיות "רק ידידים" של בחורה ולכן מבחינתם יחסי ידידות "תמימים" אינם אפשריים. אז למה נשים לא מבינות את זה?

מהסרטון עולה שחלק ניכר מהנשים כלל לא מודעות למה שמרגיש גבר שנמצא ביחסי ידידות עם בחורה, ולמחשבות שעוברות אצלו בראש. לכן, בצורה נאיבית רובן חושבות שיחסי ידידות בין גבר לאשה הם דבר אפשרי בהחלט. ניתן להניח שהן מגיעות למסקנה הזו, כי הן חושבות שגברים הם כמוהן, מה שמסתבר כלא כל כך נכון.

אז מי באמת לא מבין מספיק את מה שקורה מתחת לפני השטח – הגברים או הנשים?

אהבת את הפוסט? השאר תגובה או שתף עם חבריך:
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים בפינה השמאלית למעלה.
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

2 Comments

 1. יותם

  גם הנשים יודעות את זה עמוק בתוכן, הן פשוט כ"כ אוהבות לחיות בהכחשה ולחשוב ש"מה? הוא רק ידיד שלי…" עד שהן מתחילות להאמין לזה בעצמן. חיות בסרט…

  אגב אני לא אומר שזה באמת לא יכול לקרות, יש מקרים מאוד מאוד מאוד יוצאי דופן שבהם שני הצדדים יכולים להיות ידידים נייטרלים בלי משיכה מאף צד, אבל זה פשוט לא קורה הרבה.

  Reply
 2. צהלי

  אין דבר כזה ידידים, תמיד בין גבר לאישה היה מתח מיני, לא משנה באיזה סיטואציה הם נמצאים מתח מיני קיים גם אם מועט

  הוא תמיד קיים.

  Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.