אני פשוט קינאתי בו, גם אם בהתחלה לא הראתי את זה…

מכתב מאוד לא רגיל ומרגש, שהגיע במייל מתלמיד בקורס "אמנות הפיתוי".

אז ככה, פעם מזמן מזמן, לפני בערך 3 וחצי שנים היה לי חבר שקנה את הספר סודות הפיתוי של מאפי.
היינו חבורה כזאת של 4 חברים שהיינו מסתובבים ביחד הרבה. לא היו לנו חברות ולא היו לנו ידידות, וגם לא כל כך דיברנו עם הבנות בביה"ס. אז בשלב מסוים חבר שלי התחיל להיתעניין בתחום של פיקאפ התחיל להיתעניין ולקרוא מאמרים עד שבסוף הוא קנה את הספר של מאפי.

בהתחלה צחקנו עליו על זה שהוא קנה את הספר, אמרנו לו "מה אתה קורא ספר על איך להתחיל עם בנות?! זה צריך ליהיות טבעי!!" ועוד דברים בסגנון. בזמן שאנחנו היינו עסוקים בלצחוק עליו הוא היה יוצא לבד ומתאמן על הטכניקות שהיו כתובות בספר.

בערך שנה מאז שהוא קנה את הספר הבן אדם פשוט הישתנה. הוא התחיל לצאת עם אנשים אחרים והתחיל לפגוש הרבה בחורות, אני פשוט קינאתי בו, גם אם בהתחלה לא הראיתי את זה. בזמן הזה הייתה מישהי שנידלקתי עליה בביה"ס, אבל פשוט לא היה לי מושג מה לעשות כדי לגרום לה לרצות אותי, אז אני היתחלתי לבקש טיפים מחבר שלי, אבל שעוד לא כל כך האמנתי בזה. הוא התחיל לספר לי על כלי המשיכה של שידור רגשות, הוא התחיל להסביר לי על זה שבחורות צריכות רגש וכו' וכו'.

באותה ההפסקה בביה"ס הלכתי לנסות את זה עליה. ניסיתי לדבר עם רגשות אפילו שלא כל כך ידעתי מה זה אומר בכלל וכשעשיתה לה את זה, פשוט ראיתי שהיא מדברת איתי. אמרתי לעצמי "בואנה, זה עובד החרא הזה!!".

אחריי כמה זמן שהייתי מבקש ממנו טיפים, ביקשתי ממנו שייתן לי לקרוא את הספר "סודות הפיתוי". אני יכול לומר שלקרוא את הספר הזה זה הדבר הכי חכם שעשיתי בחיים שלי. מי שנחשף לתוכן הזה בחיים לא יהיה אותו בן אדם שהיה.

אחריי שקראתי את הספר הזה פתאום הבנתי איזה דברים כל אחד יכול להשיג ופתאום מה שהיה לי עד אז כבר לא הספיק לי.

אני יצאתי לתרגל וניסיתי לבד, אבל לא הייתה לי את התמיכה שהייתי צריך. בסוף החלטתי עם עצמי (בגלל 1000 תירוצים) לחכות עד שאני אוכל להירשם לקורס של מאפי ואז אני אחזור לזה ואשיג את מה שאני רוצה. עברו עליי שנתיים לא קלות שבהם לא היתעסקתי בפיקאפ, הערך העצמי שלי והביטחון העצמי שלי היו בזבל, אבל אני ידעתי שכשאני ארשם קורס של מאפי הכל יהיה בסדר. אני עבדתי בחופשות וחסכתי כסף לקורס ואז כשעמדתי לסיים את כיתה י"ב נרשמתי לשלב א'.

אז חברים שלי היתגייסו לצבא ואני היתגייסתי למאפי. יש מצב שאני הגבר הכי צעיר שעבר את קורס שלב א', כי עברתי אותו כשהייתי בן 18 ושבוע. עברו חודשיים מאז שעברתי את הקורס ואני כבר יכול לגשת לבחורות בצורה כמעט חופשית, האנשים שאני יוצא לתרגל איתם צוחקים עליי שאני פסיכי בגלל הכמות של בחורות שאני ניגש אליהן והביטחון העצמי והערך העצמי שלי עלו בצורה מדהימה. שבוע שעבר לקחתי את המספר טלפון הראשון שלי מאז שעברתי את הקורס.

אני עוד בתחילת הדרך, ואני לא לחוץ להגיע לתוצאות, אני פשוט משוכנע שאני אגיע אליהן. למה אני כל כך משוכנע? כי טל אמר לי חחח ואני מאמין לו. מה שחשוב כרגע זה שאני יוצא לתרגל קבוע ואני יוצא עם אנשים שפגשתי בקורס ופשוט כיף לי ליהיות איתם. אנחנו צוחקים ביחד ועושים שטויות והיציאות של התרגול פשוט עוברות בכיף ואני בטוח ב – 100% שהמייל הבא שאני אשלח יהיה מלא בסיפורי סקס הזויים שאפשר רק לקנא בהם.

אם מישהו חושב ללכת לקורס הזה הייתי מציע לו… ללכת!!!!!!!!! להירשם כבר!!!!! אני בכלל חושב שצריך לחוקק חוק כזה "חוק איסור ההיתלבטות להרשמה לקורסים של מאפי". המדינה שלנו יכולה ליהיות מקום הרבה יותר טוב עם חוק כזה. אבל ברצינות, להיתלבט אם להירשם לקורס הזה זאת הטעות הכי גדולה שבן אדם יכול לעשות. מעבר להצלחה עם נשים הקורס הזה הוא חוויה משנת חיים, אתה בא כמו שאתה ויוצא בן אדם טוב יותר. אין פיתרונות קסם והקורס הזה מציע עבודה קשה, אבל הדרך היא פשוט כיף, והמטרה זה שווה את זה.

לסיום תודה לכל המדריכים של מאפי שעושים עבודת קודש, לא פחות. תודה מיוחדת לדודי, הגורו שלי המדריך הכי טוב ביקום שהשקיע בי את הנשמה ולגדעון שאני כל הזמן מבלבל לו את המוח בטלפון והוא תמיד נותן לי מוטיבציה להמשיך. תודה רבה רבה רבה, שיניתם לי את החיים 🙂

וואו כתבתי כאן קורות חיים, נראה לי אני אשמור את זה. זה יכול לעזור לי כשאני ארצה להיתקבל למקום עבודה בעתיד 🙂

עידן.

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

2 Comments

  1. נתי

    אחי!…..שחק אותה דון ז'ואן!…^^ בהצלחה לך בהמשך הדרך! :>

    Reply
  2. פריימן טדי

    יש לנו שני סוגים של חשיבה, שיכלית (שימחה ,היתחשבות סבלנות ,ראיה של חצי כוס המלאה) וחשיבה ריגשית (הנאה קינאה נקמה וכאס . האישה שהיא יותר ריגשית מהגבר זקוקה לגבר שיכלי כדי ליגבור על הרגש.

    Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.