רשימת מכשולים שתעזור לך להצליח עם נשים בצורה טובה יותר

כל גבר שרוצה לשפר את היכולת שלו להכיר ולמשוך נשים, חייב לבנות את "רשימת נקודות החולשה" שלו.

זוהי רשימה שכוללת את כל נקודות התקיעה הנוכחיות שלך – הקשיים הנוכחיים שלך, הטעויות שאתה נוהג לעשות, המכשולים שאתה נתקל בהם לעיתיקים קרובות והם מונעים ממך להצליח עם נשים כמו שהיית רוצה.

מטרת הרשימה היא להתוודא לזהות את נקודות החולשה שלך, לטפל בהן ולהפוך אותן לנקודות החוזקה שלך.

רשימה כזו מאוד חשובה מכמה סיבות:

א. היא מאפשרת לך לשים את האצבע על הדברים שאתה צריך לעבוד עליהם.
תוכל לדעת במה למקד את תשומת הלב והמאמצים שלך. הרבה פעמים אנשים מתרגלים את הדברים שהם כבר טובים בהם, במקום להתמקד במה שעדיין חלש אצלם. אם אתה טוב בלהכיר בחורות ולנהל שיחה, אבל לא טוב בלקבוע דייטים, אז עליך להתאמן על קביעת דייטים ולא על ניהול שיחה.

מי שמתרגל את מה שהוא כבר טוב בו, במקום את מה שהוא חלש בו, בסופו של דבר נשאר במקום ולא מתקדם.

ב. רשימה כזו מאפשרת לך לראות באיזה שלב מתרכזים רוב המכשולים שלך.
האם רוב הקשיים שלך הם בשלב הראשוני בו צריך לגשת לבחורה ולנהל שיחה? האם רוב הבעיות שלך סובבות סביב עניין הפגישה? האם רוב הבעיות שלך קשורות בשלב שבו צריך לקדם עניינים לקראת משהו אינטימי יותר וכו'. ישנם הרבה מאוד שלבים והרבה מאוד תתי שלבים ביניהם, שצריך להיות מיומן בכל אחד מהם, כדי שהכל ילך חלק.

ג. הרשימה יכולה לשמש בתור מדד להתקדמות שלך.
תמיד תוכל להשתמש בה בתור Checklist ולראות באילו מכשולים כבר "טיפלת", באילו מכשולים נותר לטפל ואיזה קשיים חדשים הופיעו בשלבים המתקדמים יותר.

ככל שאתה פותר מכשולים ראשוניים, כך מופיעים מכשולים חדשים, שקשורים בשלבים המתקדמים יותר של התקשורת עם הבחורה. לכן, לרשימה הזו כל הזמן יתווספו מכשולים חדשים שעליך להתמקד בהם כדי להתקדם.

זכור – השינוי האמיתי מתחיל מהמודעות לדברים שיש לשפר.

בספר "סודות הפיתוי" כתבנו על דרכים פרקטיות להתגבר המכשולים שלך. החל מאיך להפסיק לפחד לגשת לבחורה, ועד לאיך לנהל שיחה מעניינת וזורמת, לקחת מספר טלפון ולקבוע דייטים. להסברים צירפנו תרגילים שונים, על מנת שתוכל לא רק להבין איך לחזק נקודות חולשה, אלא שתוכל גם לעשות את זה באמצעות תירגול מתאים שהכנו עבורך.

 

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.