מה אנשים אומרים על הספר "סודות הפיתוי" – הגיע במייל

לקראת יום האהבה והמבצע שאנחנו עושים ל-24 שעות בלבד, הוצאתי היום מהמייל וריכזתי כמה פידבקים שהגיעו אלינו מאנשים שקראו את הספר "סודות הפיתוי":

היי, שלום רב!

כבר זמן רב שאני קורא את המיילים שלכם, וכל פעם כחלק מתוך הפאזל זה מצייר לי תמונה. החלטתי לרכוש את הספר גם כדי להשלים את הפאזל, גם כדי ללמוד מספר דברים וגם כדי לפרגן, כן, זה מגיע לכם!

את הספר קניתי אחרי דייט מבלבל שהיה לי. אני בן 33 ויצאתי למליון דייטים והפעם היה לי דייט מהסרטים, הבחורה התרשמה והתרגשה וכך גם אני, לאחר הדייט נפגשנו פעמיים נוספות והיא הרגישה שלוחץ לה מדי. נפרדנו בלי שאדע מה הגורם…

אחרי שרכשתי את הספר ממש הצלחתי לשחזר את הטעויות שלי אחת לאחת. את הבחורה אולי פספסתי אבל אין לי ספק שהבאה תשמע קונצרט אחר לגמרי… אודות הטיפים שהספר מספק.

איתן

קודם כל תודה על התמיכה, הספר ממש עוזר. יש שם מלא פסיכולוגיה וטכניקות שונות שעוזרות לי לגבש את הסיגנון שלי, ואני סוף סוף מתחיל להנות מהתחום בו אני עוסק.

לאון

שמעתי על הספר ממזמן וראיתי פרסומים רבים שלו ברשת, אבל כמו רבים אחרים התעלמתי ממנו מתוך מחשבה שאני אינטליגנט ונאור ולא מעוניין לקרוא ספר שמסביר לי איך "להשכיב" נשים, למרות שלא היתה לי הצלחה כלל בתחום הזוגי. למעשה טעיתי בראייתי את הספר, כמו ספרי מודעות ורוח רבים שקראתי, הספר "סודות הפיתוי" לא בא לתת לי הוראות מוגדרות אלה נותן לי תפישה נכונה שממנה אתנהל נכון מול המין היפה.

אני אדם שמצליח בכל תחומי החיים, יש לי כסף רב, חברת סטארט-אפ מבטיחה, בריאות תמידית ושלווה, ושמחה שמעטים האנשים שזוכים לה באופן שכיח. את מרב הלימוד שלי בשנתיים האחרונות השקעתי באימון ואילוף השכל שלי – אני מאמין שהשכל הוא המשאב הכי גדול שאזכה לו בחיים.

הספר "סודות הפיתוי" בא אלי "משמיים" והשלים לי את התצרף שהיה חסר לי בתחום החשוב מאין כמוהו של זוגיות וביטוי עצמי בתוך מערכת יחסים.

מאז שהספר אצלי אני פתוח הרבה יותר, אני שם לב ונזכר בדיעבד במספר העצום של ההזדמנויות שהיו לי עם נשים, מסתבר שאני גבר מושך ולא ידעתי בכלל 🙂

אני מרגיש פתוח לגשת, לדבר ולהכיר, מעבר לעניין הזוגי. הדבר מעשיר את החיים שלי כי אני פתוח להכיר המון אנשים מעניינים ולנהל שיחות שלא הייתי מגיע אליהן ללא הספר.

משפט אחד שאני לוקח מהספר ככלי חשיבה הוא זה – אני מאמין שמגיע לי לצאת עם הנשים הטובות ביותר – אלו שאני רוצה.
היום אני יודע שכשאני אראה את האישה עליה חלמתי כל חיי אני אוכל לקבלה – כי אני אדע איך לגשת ולא אחשוש להיות עצמי ולבטא את עצמי בשמחה.

אני מודה לכותבי הספר שבזכותם יש לי את הראייה הנכונה, עבודתכם -קודש היא, הספר שלכם לא פחות חשוב וחיוני מכל ספר קודש או רוח שקראתי בחיי, תודה שוב.

שלום

הספר "סודות הפיתוי", זו אחת ההצלחות בתחום הפיקאפ ואני מציע לכולם לקרוא אותו, גם לאנשים ששולטים טוב מאוד בתחום. הספר חידש לי הרבה מאוד ועזר לי לפתח את הגישה האישית שלי, דבר שנלחמתי חצי שנה לקבל. אחרי קריאת הספר פשוט ראיתי את הגישה שממש ישבה עליי והתפתחה, וזה מאוד מאוד עזר לי.
הספר מצוין בשביל כולם הרבה מאוד מידע שימושי למרות הידע שלי בתחום. הספר עזר לי מאוד.

ממני PICKTRINGLE

ספר סודות הפיתויקראתי את הספר, והוא מסיע לי רבות, ומוביל להצלחות לא מבוטלות.

זה היה המעשה הנכון מבחינתי, לקרוא וליישם, תהליך היציאה לדייטים מרגשת, מהנה, ואפקטיבית הרבה יותר.

עכשיו סוף סוף אני מבין את הצד השני ויודע להתייחס בהתאם, לשלוט ולנתב את ההתפתחות לפי הדרך שמתאימה גם לי – מצליח לגרום לצד השני להמשך גם מבחינה מינית, מה שלא היה עד לרגע קריאת הספר.

המון תודה
יונה

היי יגאל,

קראתי את כל הספר ולמדתי ממנו המון. הוא שינה לי את כל התפיסה איך להתחיל, לשוחח ובכלל להתנהל נכון עם המין היפה. באופן מעשי מה שהתחלתי ליישם מהספר זה להכניס רגשות לשיחה וזה עובד טוב. הספר מעולה ואני בטוח שהוא יעזור לי המון בחיים.

רענן

הספר והקורס שלכם זה אחד הדברים הכי טובים שקרו לי בחיים. לא הייתה לי בעיה ליזום שיחה אך הייתה לי בעיה לגרום לבנות לחשוק בי… באמצעות הספר והקורס בעיקר, הבנתי כיצד ליזום שיחה מעניית עם כל אחת וכיצד לשבור את המחסום. אני עדיין בתחילת דרכי אבל כבר מתחיל להשיג תוצאות טובות, ביטחון עצמי בשמיים ואפילו מתחיל להסביר לחברים שלי מה לעשות כדי שגם הם יצליחו.

גבי

שימו לב!

אנחנו עושים מבצע ליום האהבה, ל-24 שעות בלבד. ניתן להזמין את הספר "סודות הפיתוי" בחצי מחיר בלבד!
וביחד איתו לקבל במתנה:

1. בונוס ראשון – הרצאה מוקלטת "איך להשיג סקס עם הידידה שלך ולהפוך אותה לבת זוגך".
2. בונוס שני –  הרצאה מוקלטת "המפתח לשינוי תפיסתי".
3. בונוס שלישי – מנוי לפרקי השלמה לספר ושיטות חדשות, במתנה!

כדי לקבל את כל זה, צריך להיכנס לקישור הבא ולבצע את ההזמנה:
מגיע לך בוולנטיין – "סודות הפיתוי" עם 50% הנחה + 3 בונוסים במתנה >>

אהבת את הפוסט? השאר תגובה או שתף עם חבריך:
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים בפינה השמאלית למעלה.
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.