הסודות הקטנים של פייסבוק להשגת בחורות

בטח כבר הבנת שפייסבוק הוא אחד הכלים הטובים ביותר לפגוש בחורות. זה לא רק כלי חברתי ופלטפורמה לקידום עסקים – זה בעיקר אתר ההיכרויות הגדול והמשוכלל בעולם למרות שלא הוגדר ככזה.

רוצה לדעת איך להשתמש בו? הגעת למאמר הנכון.

חבר שלי ואני ישבנו ערב אחד ופיתחנו מודל שלבי להשגת בחורות דרך פייסבוק – מודל שתמיד הביא לנו תוצאות ובטוח יביא גם לך.

אמנם לא קשה מדי להכיר נשים בפייסבוק, אבל כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל של הכלי הזה, אתה חייב לדעת איך להשתמש בו בלי שתיראה כמו איזה ילד סוטה או גבר מיואש.

פייסבוק הפך מזמן למפלצת של היכרויות. עשרות מיליוני נשים מכל הגילאים רשומות בו, רובן פעילות וחלקן הגדול רווקות וגם נשואות שמחפשות כל מיני ריגושים.

אף פעם בהיסטוריה האנושית לא הייתה כזו הזדמנות משובחת לכל כך הרבה גברים לפגוש נשים, שבחיים האמיתיים פשוט לא נמצאות פיזית באותם המקומות שהגברים האלה נמצאים בהם. במילים פשוטות לא הייתה להם הזדמנות להיפגש בעולם האמיתי, לולא האינטרנט.

אז למה הרוב לא עושה עם זה כלום? אולי כי הם לא יודע איך? או שאולי הם ניסו וזה לא כל כך הלך אז הם ויתרו… זה בסדר, הגעת למקום בו תלמד איך להשתמש בכלי המדהים הזה כדי להשיג נשים לא רק בישראל, אלא ברחבי העולם כולו.

הנה כלל בסיסי ועקרון מנחה ראשון להצלחה עם נשים בפייסבוק:

כשאתה מתחיל להשתמש בפייסבוק כדי להכיר נשים חדשות, תזכור שפייסבוק הוא לא אתר היכרויות רשמי, למרות שבאופן לא רשמי הוא עושה את זה טוב יותר מכל אתר היכרויות אחר.

לכן, אין טעם שתתחיל לשלוח הזמנות והודעות דוא"ל לכל העולם מתוך תקווה שאם תירה לכל הכיוונים בסוף כדור אחד יפגע במטרה. אתה חייב ליצור רושם אחר.

אל תהיה ישיר ואל תציף את כל החברים והחברות שלך בדואר זבל למטרות היכרות.

הפרופיל שלך לא צריך לצעוק "אני מחפש להכיר מישהי!"

מומלץ שיהיה לך פרופיל שמשדר משהו כמו "אני אדם חברותי שאוהב להתחבר עם אנשים, אני אדף שכיף איתו ומי שנמצא ליידי תמיד נהנה".

זו צריכה להיות גם דרך החשיבה שלך – אתה צריך להתמקד במציאת קשרים חדשים, לאו דווקא עם בחורות מושכות. למעשה אתה רוצה להגדיל את סיכוייך לפגוש נשים על-ידי היכרות עם עוד אנשים שמכירים עוד אנשים…שמכירים עוד הרבה יותר נשים.

אם תרצה אפשר לקרוא לזה "הראה לי את חברותיך ואגיד לך מי מוצאת חן בעיניי".

תחשוב לטווח הרחוק, על להגדיל את מאגר האנשים שנהנים לתקשר איתך, לקרוא את מה שאתה כותב, ולהיות החברים שלך. ככל שתכיר יותר אנשים, יעלו הסיכויים שלך להכיר דרכם יותר בחורות. התפקיד שלך יהיה רק לבלוט בצורה מספיק חזקה. נדבר על זה בהמשך…

קלטת פרופיל של פצצת מין יפהפייה שאתה לא יכול להפסיק להסתכל על התמונות שלה?

לכאורה, כל מה שאתה צריך לעשות זה לשלוח לה בקשת חברות ולכלול בה הודעה כלשהי (שמנוסחת יותר טוב משל בבון ממוצע), למשל, "היי, ראיתי שיניב הוא חבר משותף שלנו, ואז קלטתי שגם את אוהבת סנפלינג. עשית פעם את מערת קשת?" (אני יודע שיותר מעניין אותך לעשות אותה מאשר את מערת קשת, אבל בקשת חברות כזו יוצרת בה תחושת מחויבות לענות לך ולהוסיף אותך כחבר).

למרות שזה נראה פתרון קל, יעיל ופשוט, בוודאי שמת לב שהרבה פעמים אתה שולח הרבה הודעות ורק בחורות בודדות טורחות לענות לך… זה מבאס, במיוחד אחרי שהשקעת וחיפשת איזשהו מכנה משותף בשביל לנסח הודעה טובה ולא לשלוח לה "היי בובה, רוצה להכיר?".

אני מצאתי 7 שיטות אטומיות שלא נותנות לבחורה להתעלם ממך. זאת אומרת שאם תשלח לבחורה הודעה באחת השיטות האלה (עוד מעט אראה לך איך), היא תהיה חייבת לענות לך.

בסרטון וידאו הבא אני מסביר את השיטה הראשונה שתעזור לך לקבל אינספור הודעות בחזרה, מבחורות שונות.

אזהרה חשובה: אל תשתמש בדוגמאות שאני נותן בסרטון. תקלוט את הגישה שלהן ותחשוב על משפטים משלך. כמו כן, הדוגמאות שני נותן הן בכוונה מוקצנות, כדי להעביר טוב יותר את הרעיון שעומד מאחוריהם, לכן מומלץ שתחשוב על משפטים משלך שיתאימו לאותן הסיטואציות שאתה נמצא בהן.

ועכשיו הקישור: איך לגרום לבחורה שמוצפת בהודעות באינטרנט, להחזיר תשובה דווקא לך >>

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

1 Comment

  1. רפי

    יפה מאוד , עדיין איני יודע איך לכתוב ספיציפי וחבר מסויים בפייסבוק

    Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.