החופש המוחלט

שלום לכולם, עבור כל מי שטרם זכיתי להכיר אני אציג את עצמי:
שמי דודי ארבלי ואני מדריך שטח במאפי.

היום רציתי לשתף אתכם באחת השאלות המעמתות ביותר שנשאלתי במסגרת תפקידי כמדריך במאפי. שאלה שמעסיקה לדעתי את כל החניכים שעוברים אצלנו וכמובן כל מדריך אחר בתחום הזה באשר הוא.

לפני כמה זמן בסיומה של הדרכה נשארתי לשוחח עם חניך שביקש לדבר איתי על כמה נושאים שמטרידים אותו. מבין הרבה מאוד נושאים שהחניך שיתף אותי בהם, עלה סיפור אחד מעניין שהוליד מתוכו שאלה חשובה ומאתגרת. החניך סיפר לי שלקח לו הרבה מאוד זמן לבלוע את הגאווה שלו ולהגיע לקורס שלנו על מנת לשפר את עצמו בתחום התקשורת עם נשים. אחד הדברים המרכזיים שהובילו אותו אל הקורס הייתה העובדה שחבר שלו ניחן ביכולות טבעיות מדהימות לפיתוי נשים (שהוא רכש מהסביבה שלו במשך שנות קיומו) והוא מאוד היה רוצה להיות כמוהו ולהצליח עם נשים בהתאם.

היום, הוא מרגיש שגם לאחר הקורס הוא לא יכול להשתוות אליו ויתרה מכך, אין לו מושג איך להתמודד (אחרי הקורס) עם הסיטואציה שבה בחורה דוחה אותו. השאלה המרכזית שהוא העלה בפניי הייתה:

"היום, אחרי שיש לי את הכלים להצליח עם כל בחורה, איך אני בולע את האגו והגאווה ומתמודד עם שני המצבים האלה: האחד שבו בחורה דוחה אותי והשני בו אני יודע שחברי תמיד יהיה טוב ממני? איך אני מסביר לסביבה שלי ולחברים שלי דחייה מבחורה מסוימת לאור זה שהם מודעים לכך שעברתי קורס בנושא?".

אני מוכרח להודות שעד שהוא לא שאל אותי את השאלה הזאת, לא התחבטתי בה באופן גלוי ומודע ויחד עם זאת, בו ברגע שעניתי לו על כך, נתתי תשובה גם לעצמי והתשובה שלי הייתה כזאת:

"קודם כל לגבי החבר שלך, בוא אני אגלה לך סוד קטן. בכל דבר בעולם תמיד יהיה מישהו שיהיה יותר ממך. כמו כן תמיד יהיה מישהו שיהיה פחות ממך. אין טעם להילחם בזה כיוון שזאת עובדה. תמיד יהיה מישהו יפה ממך ותמיד יהיה מישהו מכוער ממך. תמיד יהיה מישהו חזק ממך ותמיד יהיה מישהו חלש ממך. תמיד יהיה מישהו שיהיה יותר מוצלח עם נשים ממך ותמיד יהיה מישהו פחות מוצלח עם נשים ממך. וגם ממני.

המתנה שאתה קיבלת היא היכולת לשפר את עצמך ולהשוות את עצמך לאלו שהם מוצלחים בצורה בלתי רגילה על ידי שיפור וצמיחה ולא לאלו שהם ברירת המחדל הממוצעת.

דבר שני, בוא אני אגלה לך סוד נוסף. אין אחד בעולם שכל בחורה תגיד לו כן. גם לא אני. אני בהחלט מאמין שכל בחורה שתחליט שאתה רוצה אתה תוכל להתאמץ עד שתשיג אותה. יחד עם זאת, לא כל הבחורות ייענו לך ביחס לכמות הניסיונות שתשקיע בהן. יהיו בחורות שיסרבו לך וגם לי. אתה יודע מה? רוב הפעמים זה בכלל לא קשור אליך. מה דעתך על חובת ההוכחה שלי עבור הסביבה? אני לא רק עברתי קורס, אני אפילו מדריך במאפי".

בשלב הזה הוא מביט באוויר בתימהון ושואל: "אז מה אתה עושה כשאתה ניגש לבחורה והיא דוחה אותך? איך אתה מסביר לחברים שיושבים איתך למה זה קרה? ומה בעצם הרווחת מכל הקורס הזה אם עדיין יש בחורות שדוחות אותך?".

ואני משיב בפשטות: "הרווח הגדול ביותר שלי מהקורס שעברתי הוא החופש המוחלט שלי לדעת שאני יכול לגשת אל כל בחורה שאני רוצה מבלי לפחד מה יגידו עליי או מה תהיה התגובה שלה. כי אני יודע בוודאות שלא תהיה לכך שום השפעה שלילית על מצב הרוח שלי או על הסיכוי שאני אנסה שוב בעתיד עם בחורה אחרת. והדבר שמבדיל אותי משאר החברים שיושבים בשולחן הוא שאני הרווחתי את החופש הזה והם עדיין לא".

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

19 Comments

 1. sexapil

  קצת ביאס אותי המאמר, גם לי יש חבר כזה תותח 🙂
  יש לי שאלה, החופש הזה שאתה מדבר עליו זה הרווח האישי שלך מהקורס, או שלדעתך כל מי שעובר אותו מגיע למצב שהוא לא מפחד מה אומרים עליו ומה תהיה התגובה של הבחורה אליה הוא ניגש?
  ואיך הרווחת את החופש הזה? (חוץ מלעשות את הקורס כמובן, אותו אני אעשה בכל מקרה ביולי).

  Reply
  1. פאנקי

   חבל שאתם מקנאים בחברים שלכם. נכון, אולי היום הם יותר טובים מכם. תשתמשו בזה, תראו מה הם עושים ותלמדו מזה.

   עם קנאה אין הרבה מה לעשות. במקום זה תלמדו לאהוב ולפרגן לחברים שלכם. זה יביא אתכם למקומות הרבה יותר טובים.

   Reply
  2. דודי (Post author)

   החופש הזה הוא הרווח האישי שלי מהקורס הזה. רווח זה דבר סובייקטיבי ועל כן רק המרוויח יכול להגדיר אותו. יחד עם זאת, אני מאמין בלב שלם שכל אחד יכול לבחור להרוויח את החופש הזה בעזרת החומר שנלמד בקורס. בגלל זה כתבתי את המאמר הזה. כי אני חושב שלחיות בידיעה שיש לך חופש רגשי מוחלט שלא תלוי באף גורם חיצוני זאת אחת המתנות הגדולות ביותר שאתה יכול לתת לעצמך.

   Reply
 2. sexapil

  תודה על התגובה דודי, נתראה ביולי 🙂

  Reply
 3. abb

  בקשר לחבר טבעי תותח, אני חושב שזאת אחת המתנות שאנחנו יכולים לבקש. כשאתה רואה אחד כזה יש לך מי לחקות ובגלל שהוא חבר שלך אתה יכל להיעזר בו ולשאול אותו מה עושים ואיך. לקנא בו ממש לא צריך.

  Reply
 4. sexapil

  לנסות לחקות חבר שלך לא יביא אותך רחוק. כל אחד צריך לפתח סגנון ייחודי משלו ולא לנסות לחקות סגנונות אחרים.
  בקשר לעצות, הוא לא יודע כלום על אומנות הפיתוי וגם לא מוכן לשמוע, ככה שהעזרה שלו בד"כ לא יעילה. ולמען השם, לא מדובר פה על קנאה אלא תחרותיות בין חברים.

  Reply
 5. space monkey

  אהבתי מעורר השראה, קרה לי אתמול מקרה יפה אני לא בטוח אם קשור, אבל יאללה אני אספר-

  הייתי בספרייה למדתי לתאוריה ונכנסה בחורה מאוד יפה וסקסית 8.5
  לא נגשתי מייד הייתי המום קצת…
  המשכתי ללמוד לקראת הסגירה של הספרייה אמרתי אני חייב לגשת אליה
  זה מאוד פחיד אותי בחיים לא ניגשתי בספרייה.

  עשיתי מה שירין אמר לי באמצע המרתון- "לך לצד תיזכר שיש לך ביצים, תתפוס אותם אם צריך"-עשיתי את זה ו-
  ניגשתי אליה "מה את לומדת?" בשלב הזה הרגשתי זרמים בכל הגוף
  היא אמרה פיזיקה וחייכה.
  ואז הסתכלתי הצידה וראיתי שכן אנשים הסתכלו היו שם שני חבר'ה בני 18 פחות או יותר שצפו בי ועוד בחורה אחת שחייכה אליי(בחורה אחרת הכוונה)
  אחרי זה אמרתי לה את לא נראית כמו אחת שלומדת פיזיקה
  והיא אמרה איך בחורה כזאת נראית
  משקפיים אני יודע
  היא:סבבה והלכתי

  אני מניח שאפילו יכולתי לבקש מספר זה כבר למשוב חיובי=]

  Reply
  1. joshua

   תותח!

   Reply
 6. abb

  לחקות את החבר הכוונה לקבל השראה, לגשת בביטחון, לדבר בביטחון וכו. הסגנון יבוא לבד. חבר תותח זאת אחלה סביבה תומכת, כי הוא גם טוב בזה וגם חבר שלך ורוצה בהצלחתך.
  אין שום בעיה בלשאול אותו שאלות, הידע שלו יכול לתרום רבות. אם לו זה הצליח למה לא לך?
  חבר תותח זאת ברכה.

  Reply
  1. ame

   שלום לכל החברים.
   תגובה ראשונה שלי בבלוג.
   בקשר למודל לחיקוי.
   יש לי חבר כשהכרתי אותו הוא היה נראה המודל האקטואלי, נפגשנו לא מזמן והיה נראה שאשתו לקחה לו את הביצים. (התהפכו היוצרות)
   אמרתי לו תראה את אבא שלי. הוא ענה לי- אם אשתי הייתה כמו אמא שלי הייתי מתנהג כמו אבא שלי.
   זה באמת נראה כך אחרי החתונה?

   Reply
 7. יפה..

  אהבתי.. השקפת עולם נכונה-לראות את החיובי בהכל,מזכיר לי את עצמי

  נ.ב הפועל זונה….ביתר הדגל של המדינה חג שמח אחוקי 😉

  Reply
 8. Womanizer

  דודי, אתה חושב שאנחנו הלא "טבעיים" בחיים לא נוכל להשתוות לטבעיים גם אם נתרגל הרבה מאוד?
  למה זה? הרי הטבעיים מבצעים הכול באופן טבעי אבל לא יודעים מה הם עושים. אנחנו אחרי הרבה תרגול לא רק מבצעים באופן טבעי, אלא גם מבינים מה מתרחש מאחורי הקלעים ומודעים לעצמינו הרבה יותר.

  Reply
  1. דודי (Post author)

   אני מעולם לא אמרתי את זה. אני סיפרתי בפוסט שהחניך הספציפי הזה מרגיש שהוא לא יכול להשתוות אל החבר הטבעי הספציפי שלו. לא נאמרה פה שום אמירה כוללת. אני חושב שכל אחד מהאנשים שלמדו וחקרו את התחום ואחר כך תרגלו הרבה מאוד ובצורה בריאה ונכונה יכול להגיע מאוד מאוד רחוק. זה עניין מאוד אינדבדואלי של כמה אתה לומד ומתרגל את התחום הזה לעומת כמה סביבה תומכת ופוריה יש לאותו "טבעי". בשורה התחתונה, אין באמת מקום להשוואה. בכל תחום של התפתחות אישית אתה תגיע רחוק אם אתה תשווה את עצמך לעצמך ותשאף לאן שאתה חושב שמגיע לך להגיע.

   Reply
 9. רני

  אני אומר שאהבה צריכה לבוא לבד או היכרות ע"י חבר או חברה שמשדכים –
  ולא להתבייש אם אתם רואים מישהי שמוצאת חן בעייניך …
  בהתחלה מתביישים ואז הכול הולך חלק –
  מי שמתבייש מתייבש :]
  תודה רבה למאפי על האימיילים למדתי המון
  תודה תודה !

  Reply
 10. ג

  לדעתי הכי לא רלוונטי זה מה החברים שלו חושבים, את מי זה מעניין מה הם חושבים, אני עושה מה טוב לי לא מה טוב להם ובטח לא צריך אישור של אף אחד. זה שבחורות עדיין דוחות זה טבעי, הענין הוא שאם אתה במנטליות של שפע זה לא ממש צריך להזיז לך כי אתה יודע שיש מישהי יותר חתיכה יותר שווה כבר בדרך, לי זה קרה, מדהים, אותה בחורה רק גבוהה יותר וחתיכה יותר אחרי חודש. צריך להבין שיש שפע כמעט אינסופי ביקום של בחורות, זה שאומרים לך לא, לא אומר כלום אלא היכולת שלך לתפוס את הבאה בתור השתפרה אלפי מונים ואם תמשיך לתרגל תצליח בגדול. ודרך אגב אני לא מאמין בענין של חבר שלי יותר טוב, עצם המחשבה הזאת זה מה שמגביל את הבנאדם, אפשר עם עבודה לאורך זמן גם להיות יותר טוב זה רק ענין של מסירות והתמדה כמו כל דבר.

  Reply
 11. אריאל

  פששש ושום פעם אני רוצה להגיד לך שאהבתי את המאמר הזה, קראתי הרבה מאמרים בתחום, הרבה מהם גרמו לי לצחוק בצורה מזלזלת ולהגיד שהם חיים בסרט, מאמרים גאוותנים כאלה, אבל המאמרים שקראתי הרגע שכתבת באמת משנים בי משהו, גורמים לי לרצות להרגיש ככה, אבל איך אני יכול להרגיש כמוך אחרי סופ"ש אחד??!! מה באמת ישתנה בי אחרי הסופ"ש הזה? מי אמר שאני לא אחזור לעצמי שבוע אחרי להרגלים הישנים שלי? מה יכול להבטיח לי?…

  Reply
  1. דודי (Post author)

   יקירי, בהמשך התגובה שלי לתגובתך על מאמר גישת הפרס אני אוסיף כמה דברים. קודם כל, תהיה בטוח שלא תקבל ממני תשובה שיווקית או לא כנה ואמיתית ב-100%. אני בחיים לא משקר. על כן, אני אומר לך את זה בהתכוונות מלאה- אף אחד לא מבטיח לך שאתה תרגיש ככה אחרי סופ"ש אחד. אתה יודע מה? אף אחד לא 'מבטיח' לך שאתה תרגיש ככה בכלל. ההרגשה הזאת, השיפור שאתה תעבור והזמן שזה ייקח לך הם שלושה דברים שתלויים רק בך ואם אתה לא תחליט שאתה מאמץ אותם אליך הם לא יגיעו מעצמם. הקורס שלנו דורש עבודה. אין בו פטנטים או נוסחאות קסם. אתה מגיע לכיתה ולומד חומר מדהים אבל את התובנות והניסיון בשטח אתה רוכש בעצמך עם כל התמיכה שאתה (!!!) רוצה ומוכן לקבל מאיתנו. ולסיום אני רק אוסיף- כמו שאמרתי. אף אחד לא מבטיח לך כלום. אבל במקום שבו אין סיכון, גם אין סיכוי. לא תהמר? לא תרוויח. אין אפס. בהצלחה.

   Reply
 12. joshua

  ראשית תודה דודי (AKA צפרדע) 🙂 נהניתי לתרגל איתך וללמוד ממך.
  אני יכול להוסיף מניסיון שלי וממה שאני למדתי שזה לא משנה כמה אתה רע בהתחלה. ואני לוקח את זה לכל כיוון בחיים.
  אני מכיר אנשים סופר מקצועיים בכל מיני תחומים ולעולם לא נתקלתי במישהי שהוא מקצועי מ"טבעו" הטבע הזה בא מלמידה (עצמית, תרגול, קריאה, סרטים, מדריכים, קורסים וכיו"ב). כך, שתמיד יהיה מישהו יותר טוב והסיבה היא -כי הוא משפר את עצמו כל הזמן.

  גם ב להתחיל עם בחורות זה אותו הדבר, רוצה להיות טוב, תתאמן, תעבוד על השיטות, תבדוק, תתרגל, תיכשל, תיכשל, תיכשל, תיכשל, תיכשל פחות, תיכשל פחות עד שתצליח. אני סיימתי את הקורס לפני כמה חודשים, פעם ראשונה שיצאתי עם כל הידע הזה, לא עשה לי הרבה כי יש לי חבר שהוא רווק נצחי והוא כבר רגיל להתחיל עם בחורות המועדונים, הוא לא למד בקורסים ולא כלום, הוא פשוט עושה. וזה הסוד עשייה. מלא פעמים מנפנפות אותו (כי תכלס הוא חולה נפש) אבל אלוף ב להרים בחורות במועדונים. גם לקחתי ממנו המון דברים. ולמדתי שהוא לא מצליח כל הזמן ולדעתי עם כל היכולות שהוא צבר הוא מתפשר בבחורות הוא מתחיל איתן.

  אני מצאתי לעצמי נישה אחרת, אולי זה בגלל גילי, אולי זה כי זה מתאים לי יותר, אבל אני מתחיל עם בחורות דרך האינטרנט. ומצליח לי לא רע. אני יוצא המון ואני לא מתפשר בכלום. אני חייב לציין שהיום אני יוצא עם מישהי שלפני יומיים יצאתי איתה דייט ראשון, והיה פשוט תענוג. השתמשתי בהמון דברים שלמדתי בקורס וזה עובד.

  חשוב לי להגיד לכל מי שעבר אותו שאין פה קסמים, כל אחד יכול לעשות את זה עם הוא ייכשל מספיק פעמים 🙂
  בהצלחה לכולנו!
  ותודה דודי הגבר

  Reply
 13. אלון

  אהלן דודי, היה נחמד מאוד במרתון אתמול, עם היסמניק =]
  אני רוצה להגיד לכולם, בתור אחד שיש לו כמה חברים שהם מצליחים באופן טבעי עם בנות ושאני ל-א טוב כמוהם,
  זה שאין שיעור יותר טוב מאשר לראות פתיין בLIVE, לראות איך זה באמת עובד בין גבר מוצלח לאישה
  וזה בונוס גדול להיות בקשר עם בנאדם שהוא גם מוצלח עם בנות וגם חבר שלכם, כי אתם יכולים ללמוד ממנו המון! עצם זה שאתם מסתובבים עם מישהו מוצלח, אתם תתחילו באופן טבעי לחקות את ההתנהגות שלו וזה ישפר אתכם משמעותית.
  יוצא לי לפגוש יותר מדי בוגרים ובכלל אנשים ביום יום שנותנים משקל גדול למה שהחברה תחשוב עליהם, ושחס וחלילה יצאו רע בעיניי אנשים אחרים – יש לי שאלה, לא הגיע הזמן שתעשו את מה שטוב לכם ואת מה שאתם באמת רוצים, מאשר שתמשיכו להקשיב לאנשים שרק עושים לכם רע על הלב? "החיים קצרים מדי, לא צריך לבזבז אותם על אנשים ששואבים ממכם את שמחת החיים"
  באהבה
  =]

  Reply

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.