דעה של בחורה – מדוע גברים צריכים ללמוד את זה…

חשבת פעם מה נשים חושבות על גברים שלומדים כיצד "להתחיל" איתן? או על גברים שמשקיעים זמן ומאמצים ב"שדרוג" הכישורים שלהם?

המכתב הבא הגיע אלינו מבחורה שגלשה באתר שלנו, והיא כותבת את אחד הדברים הכי כנים לדעתי. הדברים שרוב הנשים חושבות, אבל בדרך כלל לא יודו בזה בפומבי.

אוך יש לי כל כך מה להגיד!

אני בחורה בת 26, תל אביבית, נראית טוב, עם נסיון של שנים בדייטים, אתרי היכרויות, סטוצים ומה שבינהם. פייר… התאכזבתי.

הגעתי למצב שבו אני משועממת מכל דייט, גם אם הבחור חכם, חתיך, מוצלח וכן הלאה. הם משעממים אותי! התחלתי לחשוב- מה לא בסדר איתי? מתחילים איתי כל הזמן אבל כולם נראים לי לוזרים! האם הלב שלי מת?

ואז מצאתי את התחום הזה.

אני לומדת פסיכולוגיה ואני אוטודידקטית מטורפת לגבי כל מיני נושאים אז זה לא מקרה ש"נדלקתי" על אומנות הפיתוי- גם לגברים!

קראתי כל מאמר באתר הזה וגם באתרים אחרים, קראתי ספרים, אפילו עשיתי תצפיות בבארים (הוריי! תירוץ טוב לצאת לבד לבאר!!) והגעתי למסקנה שמה שאתם עושים פה יועיל לשני המגדרים!

אתם בטח יודעים שבחורות שנראות טוב רגילות לזה שמתחילים איתן – לרוב זה נורא משעמם ו/או מעיק או שהוא ערס. וגם אם אני מוצאת בחור שנראה לי אני יכולה לשלוח לו סימנים מפה ועד להודעה חדשה והוא לא ייגש אליי! (וזה לא בגלל שאני "יפה מדיי" חלילה! אני נראית טוב אבל בהחלט לא דוגמנית…).

זה מייאש!

אז אחרי שהשכלתי כאן הבנתי שהרבה גברים מצוינים פשוט לא יודעים מה לעשות עם בחורה! ולכן אני אומרת- יישר כח!

הלוואי שיותר גברים היו מכירים את הנושא הזה והיו משפרים את עצמם כי זה פשוט כיף. כיף לי להרגיש משיכה, כיף לי לעשות סקס עם מישהו שיודע מה הוא עושה (ובלי טעויות "קלאסיות" כמו למשמש לי את הציצים לפני שנישק אותי) כיף לי להרגיש מחוזרת- אבל מחוזרת כמו שצריך (לשפוך מחמאות כשאתה בכלל לא מכיר אותי זה לא חיזור) כיף לי להרגיש שיש *גבר* לצידי ולא ילד!

ואני חושבת שאם יותר גברים היו יודעים איך ליצור משיכה היה לנו עולם דייטים יפה יותר, מעניין יותר, מסעיר יותר. ולהיפך- מה רע בקצת תחרות? ולא. לא כל הבחורות השוות תפוסות. הרבה מהן יושבות לבד על הבר וחושבות לעצמן- אוף, למה מתחילים איתי רק אידיוטים? מתי כבר יגיע לי גבר אמיתי?

בהצלחה לכולנו ושבוע טוב!
יסמין

כמו שאתה רואה, נשים נמצאות במחסור של גברים איכותיים.

אם היא מספיק יפה, רוב הגברים האינטלגנטים פשוט יפחדו לגשת אליה, הם מרגישים שהיא לא עבורם ולא רוצים להידחות על השנייה הראשונה. מי שכן יש לו את האומץ, אלו לרוב ערסים, והבחורה היא זאת שלא רוצה אותם.

כך במהלך הערב היא יושבת ומחכה ומחכה ומחכה… עד שיימצא מישהו מספיק מעניין ומספיק אמיץ לגשת ולדבר איתה. זה יכול להיות אתה, לאחר שתלמד להתגבר על הפחד, תלמד ליצור משיכה, לאתגר ולסחרר בחורה, ולתת לה את מה שהיא מחכה לו כבר זמן רב…

נהנית מהפוסט? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לפספס את הפוסט הבא, הירשם לקבלת עדכונים במייל:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.